Lakatos - Plazma operátor

Starjobs Magyarország Kft.

Munkaidő
teljes munkaidő

Magyarország vezető multinacionális megbízó partnerünk részére keresünk

Plazma operátor munkatársakat, hosszútávra

Az aktuális termelési programban meghatározott alkatrész javítási folyamat plazmaszórási feladatainak elvégzése a kapcsolódó technológiai és minőségbiztosítási utasítások maradéktalan betartásával. A javítási technológiához kapcsolódó dokumentációs feladatok elvégzése. Termelésvezető munkájának támogatása, termelési folyamatok hatékonyabbá tétele.

Feladatok

  • A különböző cellákból érkező alkatrészek maszkolása, előkészítése szemcseszóráshoz

  • Termikus szóró gépek működésének ismerete, felügyelete, alap beállítása, operátori gép-karbantartások ellátása

  • Szórási folyamat felügyelete,

  • Szemcseszórási munka elvégzése

  • Minőségügyi/karbantartási ellenőrzések elvégzése

  • Aktív kommunikáció a koordinátorral, a műszakvezetővel és az inspektorokkal

A munkához elvárás:

  • Pontosság, precizitás

  • Igényes munkavégzés

  • Kezdeményező gondolkodásmód

A munkavállaláshoz előny:

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

  • Alapfokú angol nyelvismeret

  • Szemcseszórási tapasztalat

További juttatások

  • Cafetéria a próbaidő lejárta után

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Szakmunkás végzettség

  • Lakatos feladatok ellátásában gyakorlat

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: András Lukács
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.