Díjkönyvelési és szolgáltatási csoportvezető

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
XIII. kerület, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Egészség -, és Nyugdíjpénztárunkba keresünk

díjkönyvelési és szolgáltatási csoportvezető munkatársat

Feladatok

Feladatok:

  • 8 fős csoport teljes körű szakmai irányítása, motiválása és ellenőrzése;

  • Folyamatok optimalizálása, az ehhez kapcsolódó módosítási, fejlesztési javaslatok, igények összeállítása;

  • Szabályozás betartásának biztosítása;

  • Riportolási és jelentéskészítési feladatok a vezetőség felé;

  • Csoport fejlesztése, képzésekre vonatkozó javaslatok kidolgozása, oktatások megszervezése, lebonyolítása;

  • Partnerekkel való kapcsolattartás telefonon és írásban;

  • Együttműködés a társterületekkel

További juttatások

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű szerződés

  • versenyképes fix jövedelem

  • béren kívüli juttatások

  • munkába állás kiválasztás után azonnal

Munkaidő:

napi 8 óra

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület

Készségek és személyes tulajdonságok

Elvárások:

  • Legalább középfokú pénzügyi vagy gazdasági végzettség;

  • Legalább 2 év adminisztrációs és vezetői munkatapasztalat;

  • MS Office szoftver (elsősorban Excel) magas szintű ismerete;

  • Kitűnő folyamatmenedzsment és kommunikáció;

  • Csapatszellem, konstruktivitás;

  • Alaposság, megbízhatóság

Munkába állás feltétele:

  • erkölcsi bizonyítvány kiváltása

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.