Beszállítói Minőségügyi Mérnök

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Veszprém megye, Pápa
Munkaidő
teljes munkaidő

Autóipari szektorban tevékenykedő, dinamikusan fejlődő, biztonságtechnikai eszközök és rendszerek gyártásával foglalkozó partnerünk részére keresünk minőségügyi mérnököt

A munkakör célja, biztosítani a cégvezetés felé, a minőségpolitikában meghatározottak következetes betartásával, a HAH termékei számára az előírt minőségi követelményeknek való megfelelést.

Feladatok

  • Különböző minőségi ellenőrzések koordinálása az idegenáru ellenőrzés során

  • Beszállított alkatrész probléma esetén a beépülő alapanyag hiba verifikálása a társterületekkel és a vállalat projektvezetőivel közösen

  • Beszállítói reklamáció indítása (B&W minőségügyi szoftverben), a reklamáció kikommunikálása a beszállítónak, mintadarabok kiküldésének megszervezése

  • Beszállítói (minőségügyi és logisztikai) reklamációk teljes körű ügyintézése, beleértve a beszállítói 8D kiértékelését is

  • Kapcsolattartás a beszállítókkal minőségügyi kérdésekben

  • Beszállítók minőségteljesítésének folyamatos nyomon követése, rendszeres jelentések készítése

  • Beszállítói auditokban való részvétel és a vevői auditok esetén a beszállítói minőségügy képviselete

  • Heti selejtmeetingeken a beszállítói problémákról való beszámolás

  • A minőségügyi célok elérése és a minőségfejlesztés érdekében minőségügyi feladatok ellátása a beszállítói minőségügy területén

  • Beszállított termékek esetén a minőségügyi és logisztikai reklamációk teljes körű ügyintézése.

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Felsőfokú műszaki végzettség (minőségbiztosítási mérnök végzettség preferált)

  • Hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat

  • Belső auditori végzettség (ISO/TS 16949 és VDA 6.3)

  • Erős angol vagy német nyelvtudás

  • Méréstechnikai tapasztalatok

  • Precizitás

  • Lojalitás, megbízhatóság

  • Strukturált munkavégzés

  • Gyors döntési képesség

  • Magas szintű kommunikációs képesség

  • Rugalmasság

  • Jó Probléma megoldási készség és gyakorlat

Amennyiben a pozíció leírása felkeltette érdeklődését küldje el önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével az alábbi címre:

andras.lukacs@starjobs.hu

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: András Lukács
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.