Minőségügyi mérnök

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Veszprém megye, Pápa
Munkaidő
teljes munkaidő

(Quality Engineer)

Autóipari szektorban tevékenykedő, dinamikusan fejlődő, biztonságtechnikai eszközök és rendszerek gyártásával foglalkozó partnerünk részére keresünk minőségügyi mérnököt

A munkakör célja, biztosítani a cégvezetés felé, a minőségpolitikában meghatározottak következetes betartásával, a HAH termékei számára az előírt minőségi követelményeknek való megfelelést.

Feladatok

  • Napi szintű selejtelemzés, a termékekkel kapcsolatos vizsgálatok végrehajtása

  • Probléma forrás elemzés és akcióterv készítése a fő selejtek gyökérokainak megszűntetésére

  • Vevői és belső reklamációk kivizsgálása a releváns területen, a rövid- és hosszú távú akciók menedzselése

  • Szoros kapcsolat és együttműködés a termeléssel és a projektvezetőkkel

  • Részvétel a heti és havi jelentések elkészítésében, kiértékelések készítése

  • Belső auditok kivitelezése

  • Vevői auditok előkészítése és vezetése

  • A vevő által elvárt termékminőség előállításának elősegítése

  • A minőségügyi célok elérése és a minőségfejlesztés érdekében minőségügyi feladatok ellátása a gyártási minőségügy területén

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Felsőfokú műszaki végzettség (minőségbiztosítási, gépész vagy villamosmérnök végzettség preferált)

  • Belső auditori végzettség

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • Minőségügyi ismeretek

  • Számítástechnikai ismeretek

  • Angol vagy német aktív, kommunikációs szintű nyelvismeret

  • Precizitás

  • Lojalitás, megbízhatóság

  • Stressztűrő képesség

  • Önálló munkavégzésre való képesség

  • Magas szintű kommunikációs készség

Amennyiben a pozíció leírása felkeltette érdeklődését küldje el önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével az alábbi címre:

andras.lukacs@starjobs.hu

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: András Lukács
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.