Értékesítő Hostess

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

A PRÉMIUM Egészségpénztár jelenleg hazánk egyik legdinamikusabban fejlődő egészségpénztára. Taglétszáma közel 200 000 fő, a kezelt vagyon pedig 7,6 milliárd forint.
Most itt a lehetőség, hogy Te is a csapatunk tagja legyél!
A PRÉMIUM Egészségpénztár újonnan nyílt SWISS PRÉMIUM Egészségközpontba keres kollégát
azonnali kezdéssel
Feladatok

HA TÉGED VÁLASZTUNK, A KÖVETKEZŐ FELADATOKRA SZÁMÍTHATSZ:

  • Ügyfelek tájékoztatása az egészségpénztári lehetőségekről, szolgáltatásokról

  • Beléptetés az egészségpénztárba

  • Recepciós munkakörbe való besegítés

  • Közreműködés az ügyfélforgalomhoz kapcsolódó háttérfeladatokban

További juttatások

MUNKATÁRSAINK SZERINT AZÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI, MERT:

  • Hosszú távon számítunk rájuk: határozatlan idejű alkalmazotti jogviszony, bejelentett bér

  • Vidám és összetartó a csapat, jó a hangulat

  • Juttatási csomagunk számos vonzó elemet tartalmaz: alapfizetés, jutalék, cafeteria, bónusz

  • Rugalmasak a munkafeltételek: 8 órás munkaidő, változó munkabeosztás

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Van személyes értékesítői tapasztalatod

  • Erős értékesítés-orientált attitűddel rendelkezel

  • Ügyfélközpontú a gondolkodásmódod és pozitív a hozzáállásod

  • Gördülékenyen és meggyőzően kommunikálsz

  • Fogékony vagy az új dolgokra és a rád bízott feladatokat maximális odaadással végzed

  • Az esetlegesen felmerülő problémákat képes vagy gyorsan, hatékonyan megoldani

  • Kellemes, ápolt a megjelenésed

  • Beszélsz angolul

ELŐNYBEN RÉSZESÜLSZ:

  • Dolgoztál már ügyfélszolgálaton vagy értékesítésben

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel

MUNKAVÉGZÉS HELYE

  • XII. kerület

  • Exkluzív környezet

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Edina Kakulya
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.