Vezetői asszisztens

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező szolgáltató partnercégünk megbízásából keresünk

vezetői asszisztenst.

Feladatok

  • riportok készítése, prezentálása

  • a vezető napi munkájának támogatása, tevékenységének segítése,

  • partnerekkel való kapcsolattartás,

  • tárgyalások, rendezvények előkészítése, tárgyaló partnerek fogadása,

  • e-mailek, levelezés, telefonhívások kezelése,

  • irodai adminisztráció,

  • dokumentumkészítési feladatok (Microsoft Word, Excel, PowerPoint).

További juttatások

  • stabil munkahely,

  • kellemes munkahelyi légkör,

  • versenyképes fizetés.

Készségek és személyes tulajdonságok

  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,

  • felsőfokú (lehetőleg gazdasági) végzettség,

  • több éves irodai tapasztalat,

  • igényes megjelenés,

  • rugalmasság, terhelhetőség, jó alkalmazkodó képesség,

  • jó szervező, kommunikációs és problémamegoldó készség,

  • pontos és precíz munkavégzés,

  • megbízhatóság, lojalitás,

  • stressz-tűrő képesség.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.