Számla- és adatfeldolgozó

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
XIII.kerület, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

A PRÉMIUM Önkéntes Egészség és Önsegélyező Pénztár

számla- és adatfeldolgozó munkatársat keres

2017. június 30.-ig tartó határozott időre!

Feladatok

Feladatok:

  • számlák és kifizetési igények tartalmi és formai ellenőrzése, iktatása, a számlán szereplő termék/szolgáltatás elszámolhatóságának elbírálása, a számla rögzítése

  • elszámoláshoz kapcsolódó megkeresések, reklamációk kezelése, rögzített számlák felülvizsgálata, hibás feldolgozás esetén a hiba javítása, számlák visszaküldése

  • rögzített számlák, igények felülvizsgálata, hibás feldolgozás esetén a hiba javítása

  • belépési nyilatkozatok, adatmódosítások, pénztári igények iktatása, feldolgozása, archiválási feladatok ellátása

További juttatások

Amit kínálunk:

  • versenyképes fix jövedelem

  • béren kívüli juttatások

  • 2017. június 30.-ig tartó határozott idejű szerződés

Munkaidő:

napi 8 óra

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület

Készségek és személyes tulajdonságok

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség

  • Legalább 1-2 éves adminisztrációs, ügyintézői munkakörben szerzett tapasztalat

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)

  • gyors és megbízható tudás megszerzésére való törekvés

  • napi munkát befolyásoló szabályok pontos és alapos ismerete, betartása, változások követése

  • pontos, hatékony, valamint igényes munkavégzés

  • csapatszellem, konstruktivitás

  • pozitív személyiség

Munkába állás feltétele:

erkölcsi bizonyítvány kiváltása

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.