HR projektvezető

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Pest megye, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

A Starjobs Magyarország dinamikusan növekvő munkaerő-kölcsönzés ágazatába, keres új kollégát alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Munkaerő toborzása és kiválasztása

  • Kapcsolattartás meglévő és leendő partnerekkel, jelöltekkel, munkavállalókkal

  • Munkaerő-kölcsönzési projektek üzemeltetése

  • Kimutatások-havi összesítők készítése

  • Bérszámfejtéssel való kapcsolattartás

  • Egyéb szakmai, adminisztrációs feladatok ellátása

További juttatások

  • Stabil nemzetközi hátterű vállalat, szakmai fejlődés

  • Önálló munkavégzés

  • Fiatalos csapat

  • Továbbképzéseken való részvétel

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Minimum középfokú végzettség

  • Toborzás kiválasztás területén való jártasság

  • Munkaerő kölcsönzésben szerzett 1-2 év tapasztalat

  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

  • Munkatörvénykönyv ismerete

Előny:

  • B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű

  • Utazási hajlandóság

Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület
Munkakezdés kiválasztás után azonnal

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.