Kiválasztási specialista

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

11. kerületi telekommunikációs partnerünk részére

kiválasztási specialista munkatársat keresünk

Feladatok

  • új munkaerő-igények egyeztetése, profil meghatározása, álláshirdetések

  • megírása és meghirdetése

  • kiválasztási folyamat lebonyolítása

  • beérkező jelentkezések kezelése, feldolgozása, előszűrése

  • interjúk szervezése és lebonyolítása

  • kapcsolattartás a jelentkezőkkel, válaszlevelek kiküldése

  • egyes esetekben keresés adatbázisban, közösségi portálokon

  • igény szerint assessment center, szakmai interjúk szervezése

  • a kiválasztási folyamatokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok

  • elvégzése, beszámolók készítése

  • jelölt-adatbázis kezelése

További juttatások

  • versenyképes fizetés

  • kényelmes irodai környezet

  • biztos munkahely

  • hétfőtől péntekig napi 8 órás munkarend, heti 40 óra

  • Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület

Készségek és személyes tulajdonságok

  • felsőfokú végzettség (lehetőleg HR szakirányú)

  • legalább 2 éves toborzás-kiválasztási tapasztalat

  • műszaki affinitás és érdeklődés előnyt jelent

  • direkt keresésekben, fejvadászatban, online keresésekben szerzett

  • tapasztalat előnyt jelent

  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

  • önállóság, megbízhatóság, terhelhetőség, rugalmasság

  • jó kommunikációs készség, együttműködés és csapatmunka

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.