Szervíztechnikus

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Ipari légkondicionáló berendezésekkel foglalkozó megbízó partnerünk részére keresünk

szervíztechnikus munkatársakat

A munkatárs ellenőrzési feladatai:

  • Alvállalkozók munkáját és munkájuk minőségét

  • Beszállítók berendezéseinek megfelelőségét

  • A beüzemelésre, karbantartásra, javításra kijelölt berendezés(ek)állapotát, műszaki paramétereit a beüzemelési, illetvekarbantartási jegyzőkönyv szerint

  • A berendezéshez csatlakozó rendszerek műszaki paramétereit és az

  • elvárható műszaki színvonalának megfelelőségét a vonatkozó gépkönyv előírása szerint

Feladatok

  • A Szervizvezető utasítása alapján a szakmunkák önálló elvégzésemegfelelő minőségben és határidőre

  • A dokumentálásra kötelezett műveletek elvégzésének dokumentálásamunkalapon, beüzemelési, illetve karbantartási jegyzőkönyvben

  • Biztonsági utasításokat figyelembe-véve elvégzi a számára kijelölt tevékenységeket.

  • Felelős a szervizelési szolgáltatásokért, a kijelölt projekteken a berendezésekért és az ügyfél megelégedettségéért

  • Elvégzi a javításokat, karbantartásokat, és a beüzemeléseket a HVAC rendszereken

  • Képes használni az erősáramú berendezéseket és a számítógépet.

  • Dokumentálja munkáját útnyilvántartások, munkalapok határidőn belüli ledásaalvállalkozók munkájának ellenőrzése

  • Legjobb képességeinek és tudásának megfelelően képviseli a céget közvetlen ügyfélkapcsolat által

  • Megadja amennyiben szükséges a javításokhoz az alkatrész és idő szükségletet

  • Az összes szolgáltatással - ideértve a beüzemelési, működési és karbantartási szervíz és javítási feladatokkal, tisztában van

  • Részt vesz a szervíz tréningeken

További juttatások

  • Munkaidő: hétfőtől péntekig, napi 8 órás beosztásban (rugalmas beosztás)

  • Munkavégzés helye: Pest megyei telephely országosan kijárással

  • Munkakezdés: kiválasztás után azonnal

  • Bérezés: versenyképes bér, cafeteria, bónusz kifizetések

  • Céges autó biztosítása

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Ipari hűtőgépszerelői szakirányú végzettség (min. 3-5 évtapasztalat)

  • HKVSZ környezetvédelmi szakvizsga (szivárgásvizsgálat, FG-I)

  • Elektromos szerelői vizsga 3-5 év jártassággal

  • B kategóriás jogosítvány

  • Felhasználói szintű számítógép kezelői ismeretek

  • Alapszintű műszaki angol nyelvtudás

  • Jó kommunikációs készség

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.