Könyvelő-kontroller

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Pénzügyi szolgáltató partnercégünk részére keresünk új kollégát azonnali kezdéssel az alábbi munkakörbe:

Könyvelő kontroller

Feladatok

  • napi, havi zárási munkálatok elkészítése

  • bér-, tárgyi eszköz elszámolások elvégzése

  • szállítói számlák igazoltatása, főkönyvi elszámolása, utalás előkészítése

  • havi adóbevallások elkészítése

  • KSH és egyéb szervek részére küldendő jelentések összeállítása

  • közreműködés a felügyeleti jelentés elkészítésében

  • terv adatok feltöltése könyvelési rendszerbe, havi bontásban

  • havonta divíziók szerinti kontrolling feladatok ellátása

  • havonta beérkezett számlák és szerződések egyeztetése, hiányzó számlák bekérése

Készségek és személyes tulajdonságok

  • közép-, vagy felsőfokú közgazdasági végzettség

  • minimum 2 év releváns szakmai tapasztalat

  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • mérlegképes könyvelői végzettség előnyt jelent

  • nyitottság

  • rendszerszintű logikus gondolkodás

  • kreativitás

  • hatályos adózási-, és számviteli jogszabályok ismerete

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.