Könyvelő-kontroller

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Ingatlankezeléssel foglalkozó partnercégünk részére keresünk

Könyvelő-kontroller munkakörbe

Feladatok

  • Napi könyvelési feladatok teljes körű ellátása

  • Tárgyi eszköz analitika karbantartása, vezetése, könyvelése

  • Havi/negyedéves/éves számviteli zárás, elhatárolások, egyeztetések és egyéb zárlati teendők illetve zárlati könyvelések elvégzése

  • Magyar jogszabályok szerinti éves beszámoló és kapcsolódó bevallások elkészítése

  • Adóbevallások készítése

  • Részvétel a könyvvizsgálat előkészítésében és lebonyolításában, adórevíziókon való részvétel

  • Kapcsolattartás a bécsi központtal

  • Szoros együttműködés a társosztályokkal

  • Kötelező statisztikai jelentések elkészítésében való részvétel.

  • Bank riportok készítése

  • Utalások készítése

  • CFF, budget és egyéb ad-hoc riportok elkészítése

  • Közreműködés eseti projektekben

  • Saját könyvelés rendezése, ellenőrzése, archív rendszer karbantartása

További juttatások

  • Versenyképes fizetés

  • Megbízható stabil hátterű vállalat

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Felsőfokú gazdasági végzettség

  • Minimum 3 év könyvelési munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

  • Biztos felhasználói tudás Excel, Word

  • SAP R3/IFS ismerete előnyt jelent

  • Terhelhetőség, megbízhatóság, határozottság, önálló munkavégzési képesség

  • középszintű angol nyelvismeret mind szóban, mind írásban

  • További idegen nyelvek ismerete előnyt jelent

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.