Szervízvezető

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Pest megye, Budaörs
Munkaidő
teljes munkaidő

Nemzetközi gyártó és kereskedelmi cég Budai központjába Szervízvezetőt keresünk

Feladatok

  • A szervíz és a munkatársak operatív feladatainak tervezése, irányítása, ellenőrzése

  • Megbízókkal megkötésre kerülő szerződések előkészítése, a megkötött szerződések teljesítése

  • A vezetői és vállalati információs rendszer használata, fejlesztésére javaslat tétel

  • A szervíz munkatársak munkarendjének meghatározása

  • Beszállítókkal való kapcsolattartás, koordináció

  • Beosztottai egyéni és csoportos fejlesztési tervének kialakítása, figyelemmel kisérése

  • A szervíz operatív feladatainak ütemezése, kezelése

  • Gazdasági tervezés és ellenőrzés, rendszeres jelentések készítése a vezetőség felé

  • A munkatársak által készített költségkalkulációk, ajánlatok ellenőrzése, jóváhagyása

  • Szervíz adminisztráció felügyelete, ellenőrzése

  • A teljesítést követő pénzügyi folyamatok, dokumentációk figyelemmel kisérése, jóváhagyása

További juttatások

A munkáltató versenyképes bért, céges autót teljeskörű használatra, képzéseket és nemzetközi fejlődési lehetőséget biztosít.

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Műszaki végzettség

  • Vezetői tapasztalat 3-5 év

  • Középszíntű műszaki angol nyelvtudás

  • "B" kategóriás járművezetői jogosítvány

  • Közép szintű számítógép kezelői ismeretek

  • Jó kommunikációs és vezetői készség

  • Célorientált attitűd

  • Fejlődésre és tanulásra való nyitottság

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.