Követeléskezelő

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Pénzügyi szolgáltató partnercégünk részére keresünk új kollégát azonnali kezdéssel az alábbi munkakörbe:

Feladatok

- Írásbeli és telefonos felszólítások bonyolítása, kapcsolódó feladatok elvégzése

- Tárgyalások lefolytatása a kinnlevőségek érvényesítése céljából

- Fizetési megállapodások elkészítése, érvényesítése

- Havi jelentések és elszámolások készítése

Készségek és személyes tulajdonságok

- legalább középfokú szakirányú végzettség

- pénzügyi, számviteli, jogi ismeretek

- hasonló területen szerzett minimum 1 év tapasztalat

- erős felhasználói szintű Microsoft Excel ismeretek

- határozott, dinamikus személyiség

- pontosság, önállóság, kitartás

- jó kommunikációs készség

- motiváció az új ismeretek elsajátítása iránt

Előny:

- középfokú angol nyelvtudás

- erkölcsi bizonyítvány

Egyéb:

- munkaidő: napi 8 óra

- munkavégzés helye: Budapest II. kerület

- hosszú távú munkalehetőség

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.