Szakács - Budapest

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Budapesti üzemi nagykonyhára azonnali kezdéssel szakács munkatársat keresünk

Feladatok

  • Különböző ételek elkészítése,

  • Betegek étrendjének elkészítése

  • Elkészült termékek tálalása.

  • munka felvétele, műszakkezdés

  • folyamatos innováció elősegítése

További juttatások

  • biztonságos, modern munkakörülmények

  • jól felszerelt konyha

  • bejelentett munkahely

  • kiszámítható munkarend napi 8 órában

  • szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség

  • korrekt bérezés

Készségek és személyes tulajdonságok

  • szakács végzettség,

  • a hagyományos ételeken kívül, betegek étrendjének megfelelő főzési ismeretek

  • 2-5 év szakmai tapasztalat,

  • Munkájára igényes, kreatív, megbízható szakember.

  • Előny:

    • vendéglátásban szerzett munkatapasztalatokkal rendelkezők.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.