Pénzügyi munkatárs

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Partnerünk, egy piacvezető, amerikai multinacionális vállalat magyarországi leányvállalata megbízásából munkatársat keresünk, kétéves, határozott idejű munkaszerződéssel az alábbi pozícióra:

Feladatok

  • Felel a számlák formai és tartalmi megfelelőségért

  • Ütemezi a számlák pontos határidőre történő fizetését, számlareklamációk kezelését szervezi

  • Támogatja a könyvvizsgálók, auditorok, adótanácsadók, ellenőrök munkáját

  • Kapcsolatot tart pénzintézetekkel, nyomon követi a banki kondíciók változásait, banki tranzakciók, garanciaügyletek előkészítését támogatja, valamint ellenőrzi a banki műveletek végrehajtását

  • Aktívan részt vesz a zárási feladatokban

  • Havi számlaegyeztetéseket intéz

  • SOX audittal kapcsolatos feladatokat lát el

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Főiskolai vagy egyetemi, gazdasági végzettség

  • Min. 3-5 éves, teljes körű főkönyvi könyvelésben szerzett tapasztalat multinacionális cégnél

  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

  • MS Office megbízható gyakorlati alkalmazása (Excel magas szinten)

  • Analitikus, komplex gondolkodásmód

  • Tapasztalat folyamatfejlesztésekben

  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés

  • BaaN rendszer kezelésében szerzett tapasztalat

  • US GAAP ismeret

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - tárgyalóképes szint

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.