Víz- gáz- fűtésszerelő - Németország, Pfreimd (Ref.sz.: 193)

Silverhand Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Németország, Egyéb külföld
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Munkavégzés helye: Németország, Pfreimd

Munkakezdés ideje: azonnal

Német partnerünknek keresünk, hosszú távra, németül beszélő

Víz- gáz- fűtésszerelőt

Az Ön feladatai:

– víz- gáz- fűtésszerelés építkezéseken

– szaniterek beépítése

– víz- és gázcsövek beszerelése

– fűtésrendszer kiépítése

– szellőzőrendszer kiépítése

Amit Öntől várunk:

– kommunikációs szintű német nyelvtudás

– tapasztalat víz-, gáz-, fűtésszerelésben szerelésben

– műszaki rajz olvasás

– előny: szakirányú végzettség

– jogosítvány (B kategória) + saját autó bejáráshoz

Amit nyújtunk:

– hosszútávú munkalehetőség

– német munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)

– fizetés: kb. nettó 2050 euró / hó

– munkáltató által biztosított szállás (kb. 400 euró / hó, egyágyas wifivel ellátott szoba)

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?

Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A SILVERHAND Hungary a lengyel SILVERHAND cégcsoport tagja. Célunk, hogy a szakképzett munkaerő számára korrekt, tisztességes és megfelelő életszínvonalat biztosító külföldi munkákat kínáljunk. Ennek megfelelően nem csak a megfelelő pozíció megtalálásában segítünk a munkavállalóknak, de pályázati anyaguk összeállításától kezdve egészen a kiutazáson át a kint tartózkodásig tartjuk velük a kapcsolatot és segítjük őket.

Számos európai országban rendelkezünk partnerekkel (Belgium, Hollandia, Izland, Egyesült Királyság) , partnereink többsége azonban a magyar munkavállalók igényeihez igazodva Németországban és Ausztriában található.

Anyacégünk, a SILVERHAND Lengyelországban több ezer lengyel munkavállalónak segített már munkát találni. Cégünk az elit munkaerőközvetítő cégek közé tartozik. Sikerünket a kemény munkának és a magas etikai értékeknek köszönhetjük, mint az őszinteség, megbízhatóság, felelősségteljesség és humanitás, melyeket mindennapi munkánk alapelvei. A SILVERHAND csapatának a ”A munka nem egy termék”.

A cég címe

Honvéd uta 8.
1054 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.