Autószerelő lakókocsikhoz - Németország, Würzburg (Ref.sz.: 164)

Silverhand Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Németország, Egyéb külföld
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Munkavégzés helye: Németország, Würzburg

Munkakezdés ideje: azonnal

Kiemelt partnerünknek keresünk hosszútávra Németországba

Autószerelőket

Az Ön feladatai:

– lakókocsik összeszerelése, javítása, karbantartása

Amit Öntől várunk:

– kommunikációs szintű német nyelvtudás

– szakmai tapasztalat

– előny: szakirányú végzettség

– saját autó (bejáráshoz)

– önálló munkavégzés

Amit nyújtunk:

– német munkaszerződés (bejelentés, biztosítás)

– fizetés: bruttó 11,00 euró / óra + nettó 12 euró / munkanap Auslöse (kiegészítő pénz)

– munkáltató által szervezett szállás (munkavállaló fizeti: 300 euró / hó)

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?

Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A SILVERHAND Hungary a lengyel SILVERHAND cégcsoport tagja. Célunk, hogy a szakképzett munkaerő számára korrekt, tisztességes és megfelelő életszínvonalat biztosító külföldi munkákat kínáljunk. Ennek megfelelően nem csak a megfelelő pozíció megtalálásában segítünk a munkavállalóknak, de pályázati anyaguk összeállításától kezdve egészen a kiutazáson át a kint tartózkodásig tartjuk velük a kapcsolatot és segítjük őket.

Számos európai országban rendelkezünk partnerekkel (Belgium, Hollandia, Izland, Egyesült Királyság) , partnereink többsége azonban a magyar munkavállalók igényeihez igazodva Németországban és Ausztriában található.

Anyacégünk, a SILVERHAND Lengyelországban több ezer lengyel munkavállalónak segített már munkát találni. Cégünk az elit munkaerőközvetítő cégek közé tartozik. Sikerünket a kemény munkának és a magas etikai értékeknek köszönhetjük, mint az őszinteség, megbízhatóság, felelősségteljesség és humanitás, melyeket mindennapi munkánk alapelvei. A SILVERHAND csapatának a ”A munka nem egy termék”.

A cég címe

Honvéd uta 8.
1054 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.