Bútorasztalos Stuttgartban

Silverhand Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Stuttgart, Németország
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Munkavégzés helye: Stuttgart

Munkakezdés: azonnal

Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk hosszútávra Németországba :

bútorasztalosokat

Az Ön feladatai

•bútorok gyártása
•bútorok összeszerelése a megrendelőknél

•famegmunkálás

Amit Öntől várunk:

•Kommunikációs szintű német nyelvtudás (német partner teszteli szerződés adás előtt)

•Szakmai tapasztalat (a végzettsége is asztalos)

•Saját autó

Ajánlatunk:
•bérezés:11, 50 euró bruttó órabér + 12 euró kiegészítő pénz (Auslöse) munkanaponként. A szállást a munkáltató szervezi, a munkavállaló fizeti

•túlórázási lehetőség
•munkaszerződés
•német munkáltató intézi az adózási es szociális járulékokkal kapcsolatos ügyeket
•szabadság

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középiskolai tanuló

Beszélt nyelvek

Német nyelv - Minimumszint (A1)

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

SILVERHAND jelenleg a jelentkezőket, munkavállalókat a következő országokból, városokból közvetíti ki:

Lengyelország
Románia
Szlovákia
Csehország
Horvátország

A munkavállalókat német nyelvtudással közvetítjük ki.

Sikerünket a kemény munkának és a magas etikai értékeknek köszönjük, mint például őszinteség, megbízhatóság, felelősségteljesség és humanitás, melyeket a napjaink során hűen betartunk,ápolunk. A SILERHAND csapatának a”A munka nem egy termék”

A cég címe

Kossuth Lajos u. 7-9
1053 Budapest