Shop manager (üzletvezető)

Shoebox Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Közép- és Kelet-Európa egyik piacvezető premium márkákat forgalmazó kiskereskedelmi hálózata, az Office Shoes munkatársakat keres jelenleg üzemelő és újonnan nyitó üzleteibe

SHOP MANAGER (Üzletvezető)
pozícióba

Ami a feladat:
- 5-14 főből álló eladói csapat irányítása képzése és motiválása, munkabeosztás megtervezése
- havi forgalmi célok elérése
- vásárlók magas szintű kiszolgálásának biztosítása
- a budapesti központ iránymutatásainak maximális követése,
- az üzlet rendben tartása, üzletrendezés, árukihelyezés
- napi feladatok prioritásainak meghatározása, ezek szétosztása és ellenőrzése
- készletkezelés, pénzügyi folyamatok, reklamációkezelés és egyéb háttérfeladatok kézbentartása
- napi nyitási és zárási feladatok
- SAP és kassza programok, pénztárgép használata

Információk a kiválasztási folyamatról

Amit kínálunk:
- magas elérhető fizetés - bruttó 450.000 Forintig
- stabil nemzetközi háttér
- szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
- dinamikus, lendületes csapat
- folyamatos szakmai tréningek

Ha szeretnél a csapatunk tagja lenni, jelentkezésedet fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzzal valamint motivációs levéllel az alábbi e-mail címen várjuk: retailjob@shoebox.hu

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Készségek és személyes tulajdonságok

Amit elvárunk leendő munkatársainktól:
- minimum 1 éves vezetői tapasztalat kiskereskedelmi hálózatnál
- középszintű angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
- jó vizuális készség
- kiváló motivációs és kommunikációs készség
- vezetői szemléletmód, értékesítés orientált hozzáállás
- terhelhetőség és rugalmasság a munkavégzést illetően
- legalább középszintű számítógép-felhasználói ismeretek

Ami előnynek számít nálunk:
- felsőfokú szakmai végzettség
- merchandising tapasztalat

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe