Műszaki minőségellenőr

SGS International Kft.

A munkavégzés helye
Károlyi István u. 1-3, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2016.12.01.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• A gyártás során felmerülő minőségügyi problémák elemzése, megoldások kidolgozása
• Nem-megfelelőségek kezelése
• Közreműködés minőségi célok; mutatók alakításában és felülvizsgálatában és az ISO 9001-es rendszer fejlesztésében, működtetésében
• Különböző vállalati mutatók kezelése, jelentéskészítés
• ISO dokumentumok kezelése, frissítése
• A minőségirányítási és minőségellenőrzési rendszerek, tevékenységek, szabványok és folyamatok bevezetése, fejlesztése, karbantartása
• A vállalat által gyártott termékekért minőségügyi szempontból való garanciavállalás,
• Az új termékek termelésbe való bevezetésének, minőségügyi szempontból történő irányítása
• Anyagok minőségellenőrzése a vonatkozó minőségügyi előírások szerint
• Gyártásközi- és végellenőrzések végrehajtása a vonatkozó minőségügyi előírások szerint
• Mintavétel, alapanyag-, gyártásközi-, és végellenőrzés - dokumentáció kezelése (3 műszakban)
• A félkész- és késztermékek minőségének folyamatos ellenőrzése, mérési feladatok elvégzése, statisztikai adatelemzés
• Gyártási selejtfigyelés, selejtelemzés készítése, részvétel a folyamatok lehetséges hiba okainak feltárásában

Információk a kiválasztási folyamatról

Budapest IV. kerületében sikeresen működő orvosi eszközöket gyártó cég
Műszaki minőségellenőr munkatársat keres.

A munkakör fő felelősségi területei:
Elvárások:
• CNC esztergagép kezelési ismeretek
• Közép vagy felsőfokú releváns szakirányú végzettség
• angol nyelv legalább középfokú ismerete
• Pontosság, precizitás
Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem
• 8 órás munkarend
• Hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő, bővülő vállalatnál
• Azonnali kezdés
Munkavégzés helye:
Budapest IV. kerület
Jelentkezéseket kizárólag fényképes önéletrajzzal, illetve a nettó fizetési igény megjelölésével kérjük a következő e-mail címre küldeni: judit.toth@sgs-dental.com

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Alapszint (A2)

Készségek és személyes tulajdonságok

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Orvosi eszköz forgalmazása.

Az alkalmazottak száma

20-24 alkalmazott

A cég címe

Károlyi István u. 1-3
1047 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Tóth Judit
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat