Ügyfélszolgálati - értékesítési munkatárs pénzügyi területen

Sensus Team Kft.

A munkavégzés helye
Lakhely szerinti ügyfélszolgálati irodánk, Budapest, Komárom-Esztergom megye
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka), szabadúszó, vállalkozó
A munkába lépés időpontja
2016.10.15.
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
200000-300000 Ft

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Vezető nemzetközi pénzintézet az alábbi pozícióba keres elkötelezett, lelkes, új ötletekre nyitott megbízottakat értékesítési csapatába az alábbi feladatok ellátására:

- Biztosítási, nyugdíjpénztári, hitel és lakástakarékpénztári termékek értékesítése
- Ügyfélszolgálati feladatok ellátása
- Meglévő ügyfélkör gondozása, folyamatos kapcsolattartás
- Új ügyfelek akvirálása, megbeszélések szervezése
- Munkavégzéshez kapcsolódó adminisztráció

Egyéb béren kívüli juttatások

- Versenyképes díjazás, vonzó jutalom utakkal
- Induláskor kezdő támogatás 9 hónapon keresztül
- Minőségi szakmai felkészítés, folyamatos fejlődési lehetőség
- Folyamatos mentori támogatás és szakmai képzések
- Rugalmas munkaidő
- Átlátható, jól tervezhető karrierépítési lehetőség
- Tablet biztosítása a munkához (teljesítményhez kötötten)

Információk a kiválasztási folyamatról

Fényképes önéletrajzokat a lenti e-mail címre várjuk a pozíció megjelölésével!
karrier1.aegon@gmail.com

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Képzési szak

Értékesítés, pénzügy, biztosítás, ügyfélszolgálat

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

- Középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előnyt jelent)
- Pénzügyi illetve egyéb termék/szolgáltatás értékesítésében szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel
- Kiemelkedő kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
- Vállalkozó szellemű, eredményorientált szemlélet
- Képesség önálló munkavégzésre
- Folyamatos tanulás képessége
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Számlaképesség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Kiemelt fontosságú számunkra, hogy kellemes, inspiratív munkakörnyezetet, vonzó kereseti lehetőséget, közvetlen hangulatot teremtsünk valamennyi munkatársunk számára. A közös sikerért, ami a legjobb munkatapasztalat, mi is sok lépést teszünk. Lépj Te is, hogy részese, birtokosa lehess!

A cég címe

Sensus Team Kft
Podmaniczky utca 4.
1064 Budapest