Konzerváló-protetikus / szájsebész fogszakorvos

Science Projekt Kft.

A munkavégzés helye
Szeged
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szegeden működő fogászati és egészségügy turizmussal foglalkozó magánklinika keres több éves szakmai tapasztalattal rendelkező, angol nyelvtudású konzerváló-protetikust és szájsebész fogszakorvost külföldi páciensek ellátására.

Klinikánk egyike Szeged legújabb és legfelszereltebb rendelőinek, ahol lehetőség van cephalo, panoráma röntgen és CT felvételek készítésére.Szakrendelőnkben saját fogtechnika labor került kialakításra, amely megkönnyíti orvosaink mindennapjait. A rendelkezésre álló CAD-CAM technológiával lehetőség van cirkon-kerámia fogpótlások készítésére.

Főbb feladatok:
• Fogadja a rendelőbe érkező pácienseket.
• Fogászati diagnózist állít fel, kezelési tervet készít.
• Megtervezi és szükség szerint megszervezi a páciensek kezelését.
• Fogászati kezeléseket hajt végre.
• Közreműködik a szájsebészeti kezeléseket végző szakorvos beavatkozásaikor / Elvégzi a szájsebészeti kezeléseket.
• Fogpótlási és kezelési tanácsadást végez/ implantáció kezelési tanácsadást végez.

Egyéb béren kívüli juttatások

• fiatalos, lelkes csapat
• fejlődési lehetőség
• versenyképes juttatás

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el jelentkezését és fényképes önéletrajzát a következő e-mail címre: karrier@cvitaminclinic.hu

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Angol nyelv haladó (C1)
• Minimum 3 év szakmai tapasztalat.
• Konzerváló fogászat és protetika szakvizsga és/vagy szájsebész szakvizsga.
• Szakmai és általános angol nyelvtudás szóbeli és írott formában.
• Számítógép használati ismeretek.

Előnyt jelent:
• Implantátumokra készített fogpótlásokban szerzett tapasztalat és/vagy implantálásban szerzett tapasztalat.
• Norvég nyelv ismerete.
• Német nyelv ismerete.
• Külföldi munkavégzés vállalása (havi rendszerességgel, állandó kiköltözést nem igényel)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

6722 Szeged