Recruiter, kiválasztási specialista

Salesjoin Kft.

A munkavégzés helye
Eper utca 48/A., Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2016.12.01.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Cégünk felvesz

munkatársat

Amit kínálunk:
• Bejelentett, normális havi br. 225.564 Ft, 3. hónap után: br. 285.715 Ft
• Bejelentett alkalmazotti jogviszony a kezdetektől
• Próbaidő után cafeteria: étkezési jegy és bérlettérítés
• Céges mobil
• Költségtérítés mobiltelefonra
• Céges laptop
• Hosszútávú, biztos munkalehetőség
• Biztos, szakmai és anyagi háttér
• Továbbképzések
• Folyamatos fejlődési lehetőség
• Fiatal, nyitott, lelkes csapat
• Teljeskörű szakmai támogatás
• Teljes infrastruktúra (iroda,...stb.)

Feladatok:
• HR feladatok teljes körő ellátása, interjúk, alkalamassági vizsgálatok, tesztelések, Megrendelővel való aktív kapcsolattartás, adminisztráció.

Elvárások:
• Felsőfokú egyetemi, vagy főiskolai végzettség (befejzett, lezárt) HR, vagy szociológia, vagy pszichológia területen
• 3-5 éves értékesítési tapasztalat, tekintettel arra, hogy az általunk közvetített munkavállalók Ügyfeleinknek való átadása, munkaerő-közvetítése egyfajta értékesítés, amihez szükséges ez a fajta tudás, szemlélet, hogy sikeresen eladja a jelöltet az Ügyfél felé.
• Tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt (teljes körű, angol nyelvű interjún ellenőrizzük)

Munkavégzés helye:
Budapest, XI. ker, Eper utca.

Kezdés várható időpontja:
2016. December 1.

• word formátumú, fényképes önéletrajzzal
• volt Munkaadó ügyvezető telefonos elérhetőségének megjelölésével (referencia ellenőrzés miatt)
• Email: salesjoincvk@salesjob-s.hu

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Salesjoin Kft., kizárólag sales, műszaki, pénzügyi és admin pozíciókkal foglalkozó fejvadász és munkaerő-közvetítő cég.

Az alkalmazottak száma

5-9 alkalmazott

A cég címe

Eper utca 48/A.
1112 Budapest

Kapcsolat

Elküldöm az önéletrajzomat