Szerelő (nehézgép, normális alapbérrel!)

Salesjoin Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2016.11.10.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Megbízónk, közismert műszaki nagyvállalat felvesz

Amit kínálunk:
• Bejelentett, havi bér az első 3 hónapban br. 240.601 Ft, 3 hónap után: br. 375.940 Ft.
• Bejelentett alkalmazotti jogviszony a kezdetektől
• Hosszútávú, biztos munkalehetőség
• Biztos, szakmai és anyagi háttér
• Továbbképzések
• Kezdés előtt szakmai tréning, felkészítés
• Folyamatos fejlődési lehetőség
• Fiatal, nyitott, lelkes csapat
• Teljeskörű szakmai támogatás
• Teljes infrastruktúra (iroda,...stb.)

Feladatok:
• Gép állomány diesel motorjainak szerelése (hat hengeres diesel motor)
• Esetenként bérlőnek gépek kiadása, visszavétele
• Helyszíni szerelés időnként

Elvárások:
• Középfokú végzettség: Nehézgép szerelő, vagy autóvillamossági szerelő, vagy mezőgazdasági szerelő
• 3-4 éves tapasztalat nehézgép vagy mezőgazdasági gép, vagy autó villamossági szerelésben

Munkavégzés helye:

Kezdés várható időpontja:
2016. 11. 10.

Jelentkezését, értékesítési tapasztalat esetén fogadjuk:
• Jelentkezés formája: - word formátumú, fényképes önéletrajzzal
- volt Munkaadó ügyvezető telefonos elérhetőségének megjelölésével
(referencia ellenőrzés miatt)
• Email: scher@salesjob-s.hu

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Salesjoin Kft., kizárólag sales, műszaki, pénzügyi és admin pozíciókkal foglalkozó fejvadász és munkaerő-közvetítő cég.

Az alkalmazottak száma

5-9 alkalmazott

A cég címe

Eper utca 48/A.
1112 Budapest