Szervízmérnök

Salesjoin Kft.

A munkavégzés helye
Nyíregyháza, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Hajdú-Bihar megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2016.11.10.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Megbízónk, közismert, nemzetközi gumiipari vállalat, mely felvesz:

Amit kínálunk:
• Bejelentett, havi juttatás bér+cafeteria: br. 400.000 Ft., rugalmas bizonyos mértékig.
• Bejelentett alkalmazotti jogviszony a kezdetektől
• Céges laptop
• Céges mobiltelefon
• Hosszútávú, biztos munkalehetőség
• Előrelépési lehetőség
• Biztos, szakmai és anyagi háttér
• Továbbképzések
• Kezdés előtt szakmai tréning, felkészítés
• Folyamatos fejlődési lehetőség
• Fiatal, nyitott, lelkes csapat
• Teljeskörű szakmai támogatás
• Teljes infrastruktúra (iroda,...stb.)

Feladatok:
• Gyári pullet állomány villamos rendszereinek használatra alkalmas állapotban tartása,
• Részvétel a beruházási projektek tervezésében, megvalósításában
• Villanyszerelői csoport szakmai irányítása
• Egyéb feladatok ellátása

Elvárások:
• Felsőfokú erősáramú villamosmérnök VAGY 3 éves erősáramú mérnök munkatapasztalat
• 3 éves tapasztalat erősáramú mérnök területen szerzett
• Office programok: word, excel, powerpoint készségszintű ismerete
• Alapvető gazdasági és jogszabályi, pénzügyi és tervezési ismeretek
• Középfokú angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:
Szabolcs-Szatmár Bereg megye, Nyíregyháza
Szívesen veszünk területen kívüli jelentkezőket is, ha vállalják a fenti területre való odaköltözést.

Kezdés várható időpontja:
2016. 11. 10.

Jelentkezését, értékesítési tapasztalat esetén fogadjuk:
• Jelentkezés formája: - word formátumú, fényképes önéletrajzzal
- volt Munkaadó ügyvezető telefonos elérhetőségének megjelölésével
(referencia ellenőrzés miatt)
• Email: -scher@salesjob-s.hu

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Salesjoin Kft., kizárólag sales, műszaki, pénzügyi és admin pozíciókkal foglalkozó fejvadász és munkaerő-közvetítő cég.

Az alkalmazottak száma

5-9 alkalmazott

A cég címe

Eper utca 48/A.
1112 Budapest