CNC esztergályos (igen magas alapbérrel!)

Salesjoin Kft.

A munkavégzés helye
Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2016.11.01.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Amit kínálunk:
• Bejelentett, havi alapbér: br. 660.451 Ft
• Bejelentett alkalmazotti jogviszony a kezdetektől
• Hosszútávú, biztos munkalehetőség
• Biztos, szakmai és anyagi háttér
• Továbbképzések
• Kezdés előtt szakmai tréning, felkészítés
• Folyamatos fejlődési lehetőség
• Fiatal, nyitott, lelkes csapat
• Teljeskörű szakmai támogatás
• Teljes infrastruktúra (iroda,...stb.)

Feladatok:
• Fém megmunkálás, alkatrészgyártás, kisméretű munkadarabok elkészítése
• CNC esztergályosi feladatok ellátása

Elvárások:
• Középfokú esztergályosi végzettség
• 2-3 éves cnc esztergályos (Siemens vezérlésű gépekben) tapasztalat
• Német nyelvtudás, társalgási szinten, szakszavak ismerete

Munkavégzés helye:
Győr-Moson Sopron megye, de szívesen veszünk megyén kívüli jelentkezőket is, mivel Megbízónk lakhatási támogatást is biztosít.

Kezdés várható időpontja:
2016. 11. 01.

Jelentkezését, értékesítési tapasztalat esetén fogadjuk:
• Jelentkezés formája: - word formátumú, fényképes önéletrajzzal
- volt Munkaadó ügyvezető telefonos elérhetőségének megjelölésével
(referencia ellenőrzés miatt)
• Email: - handl@salesjob-s.hu

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Beszélt nyelvek

Német nyelv - Küszöbszint (B1)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Salesjoin Kft., kizárólag sales, műszaki, pénzügyi és admin pozíciókkal foglalkozó fejvadász és munkaerő-közvetítő cég.

Az alkalmazottak száma

5-9 alkalmazott

A cég címe

Eper utca 48/A.
1112 Budapest