Vállalati ügyfélmenedzser (Ref.sz.: VM01)

Salesjob.hu Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2017.03.16.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Partnerünk olyan egyedi ügyviteli szolgáltató csoport, ahol egymással összefüggő területeken alakítanak ki kiváló mindenre kiterjedő minőségű szolgáltatási portfóliót. Többek között: adótanácsadással, könyveléssel, könyvvizsgálattal, jogi szolgáltatással, IT rendszerüzemeltetéssel és pályázatírással is foglalkoznak.

Folyamatosan bővülő alkalmazotti létszáma már meghaladja a 70 főt. Hazai és nemzetközi projektjeikhez a Finance részlegükbe keresnek:

VÁLLALATI ÜGYFÉLMENEDZSERT

Kiemelt feladatok, kihívások:

• A piacon meglévő ügyfélkör megszerzése, meglévő ügyfélkör kezelése
• Tárgyalások lebonyolítása, igényfelmérés, ajánlatok összeállítása, szerződések megkötése
• Megfelelő üzleti szintű kommunikáció és kifejezésmód
• Együttműködés a különböző divíziókkal
• Az értékesítési folyamat adminisztrációjának biztosítása, az ügyfeleknek nyújtott szolgáltatás folyamatos nyomon követése és monitorozása

Miért jó Önnek, ha partnerünknél helyezkedik el?

• A munkakör ellátásához versenyképes juttatási csomag mellett megbízónk minden szükséges munkaeszközt és támogatást is biztosít. (céges autó, irodai háttér). Ezen felül a sikeres pályázó a kiemelkedő vállalati háttérnek köszönhetően, különböző szakmai továbbképzéseken is részt vesz. A jó munkakörülményekhez természetesen rendszeres csapatépítések és közös programok is hozzájárulnak.

Partnerünk elvárásai Önnel szemben:

• Felsőfokú végzettség, ennek hiányában középfokú végzettség 1-2 év értékesítési tapasztalat
• Üzleti érzék, kiváló kommunikációs készség, motivált személyiség
• Angol középfokú nyelvtudás

Előny, de nem elvárás Önnel szemben:

• Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
• Értékesítési tapasztalat
• Meglévő kapcsolatrendszer

Munkavégzés helye:

• Budapest

Jelentkezésüket szakmai önéletrajzzal az alábbi e-mail címre várom Vállalati ügyfélmenedzser megjelöléssel: hr@salesjob.hu

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Salesjob.hu Kft. értékesítési és marketing szakemberek kiválasztására és felkutatására specializálódott.
Csapatunk HR-ben és értékesítésben jártas szakemberekből áll.
Átfogó humánerőforrás szolgáltatást nyújtunk.

Az alkalmazottak száma

5-9 alkalmazott

A cég címe

Révay utca 10.
1065 Budapest