Ügyfélmenedzser (Money & More) (Ref.sz.: UM02)

Salesjob.hu Kft.

A munkavégzés helye
Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Heves megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2016.12.18.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Money & More Zrt. vagyonbiztosításokat kezelő csoportjába keresnek "ÉRTÉKESÍTŐ / ÜGYFÉLMENEDZSER"-t

Amit kínálnak:

- bejelentett 8 órás munkaviszony
- bérezés bruttó: 155.000 Ft és bruttó 234.000 Ft között teljesítménytől függően, +
havi 50.000 Ft fix költségtérítés,
- rugalmas munkaidő (otthonról is könnyen végezhető)
- jutalmak (tárgyi , pénzbeli)
- szakmai továbbképzések

Elvárások:

- biztosítós múlt vagy szolgáltatásértékesítésben szerzett releváns tapasztalat
- legalább középfokú végzettség (előny: PSZÁF vizsga)
- önálló kreatív munkavégzés
- utazásra való hajlam (Miskolc 100km-es körzete)

Feladatok:

- nem életbiztosítási termékek (vagyon és felelősségbiztosítások) örökítése,
állományápolási szolgáltatás "értékesítése",
- kapcsolattartás az ügyfelekkel (új szerződések kötése)
- napi ügyféltalálkozók biztosítása
- napi beszámolási kötelezettség írásban és szóban
- heti meetingen való kötelező részvétel (1x)

Munkavégzés helye:
Borsod-Abaúj-Zemplén, Heves illetve Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Kérjük fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát egy rövid motivációs levél kíséretében a hr@salesjob.hu e-mail címre, „Értékesítésítő / Ügyfélmenedzser” megjelöléssel küldje el nekünk.

Információk a kiválasztási folyamatról

A kiválasztás befejezésének tervezett időpontja

2016.12.18. (még 10 nap van hátra)

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Salesjob.hu Kft. értékesítési és marketing szakemberek kiválasztására és felkutatására specializálódott.
Csapatunk HR-ben és értékesítésben jártas szakemberekből áll.
Átfogó humánerőforrás szolgáltatást nyújtunk.

Az alkalmazottak száma

5-9 alkalmazott

A cég címe

Révay utca 10.
1065 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Barna Márton
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat