Értékesítést támogató mérnök (Ref.sz.: ETM01)

Salesjob.hu Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2017.05.22.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Partnerünk 1990-es alapítása óta Magyarország egyik legrégebbi hűtés- és klímatechnikai alkatrész nagykereskedelmi vállalatává nőtte ki magát. Több mint 30.000 cikket tartalmazó termékskálájukhoz kapcsolódóan rendkívül magas szintű műszaki támogatást biztosítanak, valamint országszerte 6 értékesítési pont és 24 órás futárszolgálattal segítik vásárlóik igényeinek kielégítését.
2010-ben elindították a megújuló energia hasznosítással foglalkozó üzletágukat, mely napkollektoros, vákuumcsöves és hibrid rendszerek és szerelési anyagok forgalmazásával, valamint pellet fűtéshez szükséges berendezések értékesítésével fogalakozik.

Folyamatosan bővülő csapatukba:

ÉRTÉKESÍTÉST-TÁMOGATÓ MÉRNÖKÖT keresnek

Kiemelt feladatok, kihívások:

• Épületgépészeti, valamint kalorikus gépészeti és technológia tervezés biztosítása
• Műszaki adminisztráció
• Értékesítők munkájának támogatása
• Árajánlatok készítése
• Ügyfelekkel történő kapcsolattartás

Miért jó Önnek, ha partnerünknél helyezkedik el?

• Kiemelkedő fizetés és kiváló munkakörülmények.
• Teljes körű szakmai támogatás, ahol Magyarország legjobb szakembereitől tanulhat a sikeres pályázó a mindennapok során.
• Megbízónk továbbá minden szükséges munkaeszközt és támogatást is biztosít.
• Rugalmas munkaidő, home office lehetőséggel.

Partnerünk elvárásai Önnel szemben:

• Gépészmérnöki (hőtechnikai vagy kalorikus szakirány) illetve épületgépész mérnöki diploma
• 1-2 év hűtés és/vagy klímatechnikai rendszertervezői tapasztalat
• Kereskedelmi szemlélet

Előny, de nem elvárás Önnel szemben:

• Angol és/ vagy egyéb világnyelv kommunikációs szintű ismerete

Munkavégzés helye:

• Budapest, de az otthonról végezhető feladatok miatt az egész ország területéről várjuk a jelentkezőket.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
főiskolai végzettség

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Salesjob.hu Kft. értékesítési és marketing szakemberek kiválasztására és felkutatására specializálódott.
Csapatunk HR-ben és értékesítésben jártas szakemberekből áll.
Átfogó humánerőforrás szolgáltatást nyújtunk.

Az alkalmazottak száma

5-9 alkalmazott

A cég címe

Révay utca 10.
1065 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Gál Levente
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat