Értékesítési vezető (részvény opcióval) (Ref.sz.: EI01)

Salesjob.hu Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
szabadúszó, vállalkozó
A munkába lépés időpontja
2016.12.30.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Megbízó partnerünk Magyarország vezető pénzügyi vállalata keres munkatársat
Értékesítési igazgató pozícióba.

Kiemelt feladatok, kihívások:

• Értékesítési vezetői feladatok ellátása
• Kollégák mentorálása
• Marketingtevékenységben aktív részvétel
• Cég teljes pénzügyi portfóliójának az értékesítése
• Szerződéskötés, ügyfélkapcsolat ápolás

Ahhoz, hogy sikeres legyen, az alábbi készségekre van szüksége:

• PSZÁF vizsga
• Értékesítési, és vezetői tapasztalat
• Számlaképesség: Egyéni vállalkozói vagy Bt., vagy Kft.

Munkavégzés helye budapesti iroda.

A munkakör ellátásához a juttatási csomag, valamint elsőbbségi részvény, tulajdonos opció mellett megbízónk minden szükséges támogatást is biztosít.

Kérjük fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát egy rövid motivációs levél kíséretében a hr@salesjob.hu e-mail címre, „Értékesítési igazgató” megjelöléssel küldje el nekünk.

Információk a kiválasztási folyamatról

A kiválasztás befejezésének tervezett időpontja

2016.12.30. (még 22 nap van hátra)

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

Befektetésekkel, hitelminősítéssel kapcsolatos tapasztalat
PSZÁF regisztrált

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Salesjob.hu Kft. értékesítési és marketing szakemberek kiválasztására és felkutatására specializálódott.
Csapatunk HR-ben és értékesítésben jártas szakemberekből áll.
Átfogó humánerőforrás szolgáltatást nyújtunk.

Az alkalmazottak száma

5-9 alkalmazott

A cég címe

Révay utca 10.
1065 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Barna Márton
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat