Értékesítési vezető (műszaki terület) (Ref.sz.: EV01)

Salesjob.hu Kft.

A munkavégzés helye
Kecskemét, Budapest, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2017.05.25.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Megbízó partnerünk hivatalos és kizárólagos forgalmazója a dél-koreai G.S.ACE Industry Co.LTD-nek, aki a csővázas rendszerek vezető gyártója.

Fő profiljuk a csővázas rendszerek, intralogisztikai eszközök és megoldások és 5 S termékek forgalmazása. Ügyfeleik főleg az autóipar, elektronikai- és összeszerelő ipar piacvezető vállalatai közül kerülnek ki, mint a Daimler AG, VW, a Siemens AG és Continental.

LOJÁLIS, HOSSZÚ TÁVRA tervező munkatársat keresnek, bővítés céljából ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ pozícióba, Magyarország területére

Kiemelt feladatok, kihívások:
• A cég termékeinek értékesítése, valamint az ezzel kapcsolatos adminisztráció elvégzése
• Kapcsolattartás a meglévő partnerekkel
• Új partnerek felkutatása
• Igényfelmérés, tárgyalás lebonyolítása, ajánlatkészítés, szerződéskötés

Miért jó Önnek, ha partnerünknél helyezkedik el?

• Versenyképes fizetés és teljesítményarányos jutalék rendszer
• Laptop, telefon, céges autó
• Hosszú távú, biztos munkalehetőség
• Teljes körű szakmai támogatás, képzés, betanítás
• Fiatal, nyitott, lelkes csapat

Partnerünk elvárásai Önnel szemben:

• 2–3 éves értékesítési tapasztalat
• Vezetői tapasztalat
• Műszaki affinitás, vevőorientált gondolkodás
• Tárgyalásiási szintű aktív angol és/vagy német nyelvtudás
• Hajlandóság utazására (heti 3-4 nap)

Előny, de nem elvárás Önnel szemben:

• Műszaki középfokú vagy felsőfokú végzettség
• Autó-/elektronikai iparban szerzett tapasztalat (B2B szegmens)
• Kecskemét és 80 km-es vonzáskörzetben lévő lakhely

Munkavégzés helye:

• Kecskemét, illetve országosan (jelentkezést ennek megfelelően az ország egész területéről várunk)

• hr@salesjob.hu e-mail címén „Értékesítési vezető – műszaki területre – EV01” megjelöléssel.

Információk a kiválasztási folyamatról

A kiválasztás befejezésének tervezett időpontja

2017.05.25. (még 1 nap van hátra)

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Salesjob.hu Kft. értékesítési és marketing szakemberek kiválasztására és felkutatására specializálódott.
Csapatunk HR-ben és értékesítésben jártas szakemberekből áll.
Átfogó humánerőforrás szolgáltatást nyújtunk.

Az alkalmazottak száma

5-9 alkalmazott

A cég címe

Révay utca 10.
1065 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Barna Márton
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat