Műszaki értékesítő (épületgépészeti terület) (Ref.sz.: ME01)

Salesjob.hu Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2017.06.30.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Partnerünk közel 20 éve jelentős tényező a komfort légkondicionáló piacon. Tevékenységük a klíma –és légtechnika szinte minden szegmensére kiterjed, hűtéstechnikai berendezések forgalmazásától kezdve a hőszivattyúkig, ezek telepítéséig, javításáig és karbantartásáig.

2008-ban az LG márka mellett a Haier, Airwell, Midea, Daikin klímaberendezések egyik jelentős magyarországi forgalmazójává vált.

2009-ben a klímatechnikai és fan-coil rendszerek terén szerzett tapasztalataikat és tudásukat felhasználva elkezdték a levegő-vizes hőszivattyús rendszerek betervezését és kivitelezését.

Kereskedelmi partnereik számára minőségi műszaki háttértámogatást, szervizháttért és garanciát biztosítanak.

Az értékesítők munkáját műszaki előkészítők és tervezők támogatják, bővítés céljából hosszú távra tervező munkatársat keresnek

MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ
pozícióba

Kiemelt feladatok, kihívások:

• A cég által forgalmazott épületgépészeti termékek értékesítése
• Új és meglévő ügyfelek felkutatása
• Partnerekkel napi kapcsolattartás, szaktanácsadás
• Tárgyalások levezetése, javaslatok, ajánlatok elkészítése leendő ügyfelek számára
• Szerződéskötés
• Riportok, előrejelzések és értékesítési jelentések, túratervek készítése az ügyvezetés felé
• Munkafolyamatok adminisztrációjának biztosítása

Miért jó Önnek, ha partnerünknél helyezkedik el?

• Kiemelkedő fizetés és teljesítményarányos jutalék rendszer
• Teljes körű szakmai támogatás, folyamatos fejlődési lehetőség
• Megbízónk továbbá minden szükséges munkaeszközt és támogatást is biztosít (céges autó, laptop, irodai háttér).

Partnerünk elvárásai Önnel szemben:

• Középfokú végzettség
• 1-3 év épületgépészeti területen szerzett értékesítési tapasztalat
• Műszaki affinitás

Előny, de nem elvárás Önnel szemben:

• Műszaki (preferáltan: gépészeti végzettség), kapcsolati tőke

Munkavégzés helye:
• Budapest, Pest megye

Információk a kiválasztási folyamatról

A kiválasztás befejezésének tervezett időpontja

2017.06.30. (még 2 nap van hátra)

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Salesjob.hu Kft. értékesítési és marketing szakemberek kiválasztására és felkutatására specializálódott.
Csapatunk HR-ben és értékesítésben jártas szakemberekből áll.
Átfogó humánerőforrás szolgáltatást nyújtunk.

Az alkalmazottak száma

5-9 alkalmazott

A cég címe

Révay utca 10.
1065 Budapest

Kapcsolat

Elküldöm az önéletrajzomat