Munkafelvevő-vevőszolgálati munkatárs (Ref.sz.: MVM01)

Salesjob.hu Kft.

A munkavégzés helye
Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2017.06.18.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

MUNKAFELVEVŐ-VEVŐSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

Partnerünk nemzetközi viszonylatban a harmadik legnagyobb nehéztehergépjármű- és dízelmotorgyártója, több mint 85 éve a szállítmányozási szektor élvonalába tartozik. Teljes körű igényre szabott finanszírozási, lízing-, biztosítási és szervizmegoldásokat nyújt, valamint a városi közlekedésben használható szállítási rendszereket biztosít. Méltán ismert a kiváló minőségi és biztonsági színvonaláról, a környezet iránt tanúsított tiszteletéről valamint ügyfeleiről való gondoskodásáról.

Bővülő csapatukba ügyfélszolgálati pozícióban jártas és eredményes,

MUNKAFELVEVŐ-VEVŐSZOLGÁLATI MUNKATÁRSAT
keresnek

Kiemelt feladatok, kihívások:

• Az ügyfél beérkezésekor a gépjármű átvétele az adott esetre előírt folyamat alapján
• Árajánlat készítés, valamint az esetlegesen felmerülő többletmunkák szükségességének egyeztetése a megrendelővel
• A műhely erőforrások megtervezése és összehangolása, a kihasználtság és az előjegyzési terv alapján, a nem tervezett munkák fontossági sorrendbe állításával, szükség esetén a műhely munkatervének átszervezésével
• A járművek javításához, illetve az értékesítéshez szükséges alkatrészek és segédanyagok egyeztetése az ügyféllel
• Általa irányított műszak tevékenységének megszervezése, irányítása, egyéni képességek figyelembe vételével
• A mindenkori műhely direktívák, folyamatok ismerete és betartatása
• Az elkészült munkák és alkatrészek átadása az ügyfeleknek, ismertetve az elvégzett szolgáltatás alapján készített számlát

Ahhoz, hogy sikeresen legyen, az alábbi készségre van szüksége:

• Tehergépjármű-, személyautó szerviz ügyfélkapcsolati pozícióban eltöltött néhány éves tapasztalat
• Ügyfélorientált, együttműködő munkavégzés
• Jó problémamegoldó képesség
• Alkalmazkodó képesség, csapatszellem
• C, D kategóriás jogosítvány előnyt jelent

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

• angol nyelvtudás
• C, D kategóriás jogosítvány

Egyéb információ az állásról:

• A munkakör ellátásához versenyképes juttatási csomag mellett megbízónk minden szükséges munkaeszközt és támogatást is biztosít. Ezen felül a sikeres pályázó nemzetközi vállalati háttérrel, különböző szakmai és műszaki továbbképzéseken is részt vesz.

Munkavégzés helye:

• Polgár (Hajdú-Bihar megye)

Információk a kiválasztási folyamatról

A kiválasztás befejezésének tervezett időpontja

2017.06.18. (még 20 nap van hátra)

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Salesjob.hu Kft. értékesítési és marketing szakemberek kiválasztására és felkutatására specializálódott.
Csapatunk HR-ben és értékesítésben jártas szakemberekből áll.
Átfogó humánerőforrás szolgáltatást nyújtunk.

Az alkalmazottak száma

5-9 alkalmazott

A cég címe

Révay utca 10.
1065 Budapest

Kapcsolat

Elküldöm az önéletrajzomat