Értékesítési vezető (műszaki terület) (Ref.sz.: KV01)

Salesjob.hu Kft.

A munkavégzés helye
Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2016.11.23.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Értékesítési vezető (műszaki terület)

Megbízónk, több mint 20 éve működő, dinamikusan fejlődő borsod-abaúj-zemplén megyei székhelyű, csapágytermékek forgalmazásával foglalkozó cég. Partnerei részére prémium kategóriában a világ egyik vezető csapágygyárának a német Schaeffler KG, FAG és INA márkájú termékeit kínálják, akivel több éve mint hivatalos szerződött márkakereskedő dolgoznak együtt.

Globális vállalatként a Schaeffler csoport világszerte egységes minőségi standardot, szakértelmet és szolgáltatásokat kínál vevői számára. Mint szerződött márkakereskedők az INA és FAG termékekről átfogó termékismeretekkel rendelkeznek, amely elősegíti partnereik gyors és szakszerű kiszolgálását. A Schaeffler gyártmányok mellett polcaikon megtalálható az amerikai Timken és a japán Nachi csapágygyárak termékei is. Mindkét céggel, mint szerződött kereskedők dolgoznak együtt. Kínálatuk sokszínűsége segít partnereinknek a legoptimálisabb megoldás kiválasztásában.

Most bővülő csapatukba kiváló kvalitásokkal rendelkező

ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ-t, keresnek

Elvárások:

• felsőfokú végzettség
• 3-5 év értékesítési tapasztalat
• 1-2 év vezetői tapasztalat
• tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előny, de nem elvárás:

• műszaki felsőfokú végzettség
• műszaki területen szerzett értékesítési tapasztalat

Ajánlat:

• kiemelkedő fizetés
• magas jutalék
• versenyképes juttatási csomag
• előrelépési lehetőség: ügyvezető igazgató pozícióba
• céges autó
• stabil céges háttér
• kellemes munkakörnyezet

Feladatok:

• értékesítési csapat összefogása
• kereskedelmi célok megvalósítása
• értékesítők támogatása, raktári munkatársak felügyelete
• éves szerződések és kondíciós tárgyalásban és kialakításában való részvétel
• riportok, kimutatások készítése
• együttműködés más szervezeti egységekkel
• piac-és konkurenciaelemzés

Munkavégzés helye:

Borsod-Abaúj Zemplén megye

Jelentkezésüket, szakmai önéletrajzzal az alábbi e-mail címekre várom: hr@salesjob.hu

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Salesjob.hu Kft. értékesítési és marketing szakemberek kiválasztására és felkutatására specializálódott.
Csapatunk HR-ben és értékesítésben jártas szakemberekből áll.
Átfogó humánerőforrás szolgáltatást nyújtunk.

Az alkalmazottak száma

5-9 alkalmazott

A cég címe

Révay utca 10.
1065 Budapest