Kiemelt Ügyfélkapcsolattartó (Ref.sz.: (KT01))

Salesjob.hu Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2017.06.17.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Partnerünk, több mint 10 éve működő, dinamikusan fejlődő budapesti székhelyű, kategóriájában piacvezető mezőgazdasági portálja, amely hirdetési felületek online és offline értékesítésével foglalkozik.
Ügyfelei közé tartoznak Magyarország TOP agrárvállalatai, most bővülő csapatukba

KIEMELT ÜGYFÉLKAPCSOLATTARTÓ
munkatársat keresnek

Kiemelt feladatok, kihívások:

• új partnerekkel, cégvezetőkkel, döntéshozókkal való egyeztetések a hosszú távú megállapodásokra való törekvés jegyében
• kategóriájában piacvezető agrárportál online és offline felületeinek értékesítése
• kiemelt és meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása személyesen
• ajánlatok készítése, nyomon követése, a CRM folyamatos frissítése
• rendszeresen tájékozódás az ügyfelek igényeiről, új értékesítési területek felkutatása
• részvétel az értékesítést segítő kampányok szervezésében és lebonyolításában
• kiállításokon, workshopokon való aktív részvétel

Miért jó Önnek, ha partnerünknél helyezkedik el?

• Kiemelkedő fizetés és teljesítményarányos jutalék rendszer
• Teljes körű szakmai támogatás, folyamatos fejlődési lehetőség
• Megbízónk továbbá minden szükséges munkaeszközt és támogatást is biztosít (céges autó, laptop, irodai háttér)

Partnerünk elvárásai Önnel szemben:

• középfokú végzettség
• 2-3 éves online hirdetési felületek értékesítésében szerzett tapasztalat
• nyitottság, naprakész tájékozottság az online felületekkel kapcsolatban
• B kategóriás jogosítvány

Előny, de nem elvárás Önnel szemben:

• agrárvégzettség, bármilyen agráriumban szerzett tapasztalat vagy agrárszegmensre való nyitottság

Munkavégzés helye:

• Budapest, Pest megye

Információk a kiválasztási folyamatról

A kiválasztás befejezésének tervezett időpontja

2017.06.17. (még 20 nap van hátra)

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Salesjob.hu Kft. értékesítési és marketing szakemberek kiválasztására és felkutatására specializálódott.
Csapatunk HR-ben és értékesítésben jártas szakemberekből áll.
Átfogó humánerőforrás szolgáltatást nyújtunk.

Az alkalmazottak száma

5-9 alkalmazott

A cég címe

Révay utca 10.
1065 Budapest