Értékesítési vezető (autóipar) (Ref.sz.: EV01)

Salesjob.hu Kft.

A munkavégzés helye
Csongrád, Budapest, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2016.12.01.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Megbízó partnerünk hivatalos és kizárólagos forgalmazója a dél-koreai G.S.ACE Industry Co.LTD-nek, aki a csővázas rendszerek vezető gyártója.
Fő profiljuk a csővázas rendszerek, intralogisztikai eszközök és megoldások és 5 S termékek forgalmazása. Ügyfeleik főleg az autóipar, elektronikai- és összeszerelő ipar piacvezető vállalatai közül kerülnek ki, mint a Daimler AG, VW, a Siemens AG és Continental.

LOJÁLIS, HOSSZÚ TÁVRA tervező munkatársat keresünk, bővítés céljából
ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ
pozícióba, Magyarország területére.

FELADATOK:

 Stratégiák, tervek kialakítása
 Az értékesítő munkatársak koordinálása
 Kiemelt ügyfelekkel kapcsolattartás, kapcsolatépítés
 Riportok készítése
 A cég termékeinek értékesítése, valamint az ezzel kapcsolatos adminisztráció elvégzése
 Új partnerek felkutatása
 Igényfelmérés, tárgyalás lebonyolítása, ajánlatkészítés, szerződéskötés

ELVÁRÁSAINK ÖNNEL SZEMBEN:

 Kereskedelmi/értékesítési, ezen a területen szerzett vezetői tapasztalat
 2–3 éves értékesítési tapasztalat
 Műszaki affinitás, vevőorientált gondolkodás
 Társalgási szintű aktív angol és/vagy német nyelvtudás (melyet az interjú keretében tesztelünk)
 Hajlandóság utazására (heti 3-4 nap)

ELŐNY, DE NEM ELVÁRÁS ÖNNEL SZEMBEN:

 Műszaki középfokú végzettség
 Autó-/elektronikai iparban szerzett tapasztalat (B2B szegmens)

AMIT NYÚJTUNK ÖNNEK:

 Versenyképes fizetés és teljesítményarányos jutalék rendszer
 Laptop, telefon, céges autó
 Hosszú távú, biztos munkalehetőség
 Teljes körű szakmai támogatás, képzés, betanítás
 Fiatal, nyitott, lelkes csapat

EGYÉB INFORMÁCIÓ AZ ÁLLÁSRÓL:

 Munkavégzés helye: Kecskemét, illetve országosan (jelentkezést ennek megfelelően az ország egész területéről várunk)

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Salesjob.hu Kft. értékesítési és marketing szakemberek kiválasztására és felkutatására specializálódott.
Csapatunk HR-ben és értékesítésben jártas szakemberekből áll.
Átfogó humánerőforrás szolgáltatást nyújtunk.

Az alkalmazottak száma

5-9 alkalmazott

A cég címe

Révay utca 10.
1065 Budapest

Kapcsolat

Elküldöm az önéletrajzomat