Szolgáltatás értékesítő (mobil applikáció) (Ref.sz.: SZE01)

Salesjob.hu Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2017.01.08.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Olyan értékesítői vénával rendelkező munkatársakat keresünk, akik nyitottak az új, innovatív eszközök használatára, amelyek napi szinten kínálnak megoldásokat leendő ügyfeleink számára

Amennyiben Ön:
• - ki szeretné próbálni magát egy dinamikus csapatban,
• - ha jó kereseti lehetőségre vágyik,
• - hisz az ügyfelek színvonalas kiszolgálásában,
• - elérhető áron kíván értéket adni,
• - hisz abban, hogy egy termék szolgálhatja minden felhasználó igényét,

Feladatok:
• - partnereknek KKV szektorban értékesítés,
• - forgalomnövelés lehetőségeinek bemutatása,
• - kiadáscsökkentés lehetőségeinek bemutatása,
• - marketing lehetőségek bemutatása,
• - rendszerünk bemutatása, valamint segítségnyújtás annak kezelésében.

Elvárások:
• - értékesítési tapasztalat,
• - önálló munkavégzés,
• - jó kommunikációs készség,
• - ügyfélközpontúság,
• - jó szervezőképesség,
• - folyamatos képzési nyitottság,
• - mobilitás, nem helyhez kötött feladatok megoldása,
• - okostelefon használat,

Munkavégzés helye:
• - Országosan

Jelentkezését az hr@salesjob.hu e-mail címen várjuk Szolgáltatás értékesítő megjelöléssel!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Salesjob.hu Kft. értékesítési és marketing szakemberek kiválasztására és felkutatására specializálódott.
Csapatunk HR-ben és értékesítésben jártas szakemberekből áll.
Átfogó humánerőforrás szolgáltatást nyújtunk.

Az alkalmazottak száma

5-9 alkalmazott

A cég címe

Révay utca 10.
1065 Budapest