Értékesítő - szaktanácsadó (anyagmozgató gépek / raktári állványrendszerek) (Ref.sz.: ESZ01)

Salesjob.hu Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Bács-Kiskun megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Nógrád megye, Pest megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2016.12.31.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az értékesítő-szaktanácsadói csapat elsődleges feladata, hogy megvalósítsa a kitűzött hosszú távú értékesítési célokat és a nemzetközi beszállítóink nevéhez méltó piaci részesedés érjen el.

Olyan munkatársakat keresünk, akik számára fontos értékkel bír, hogy itt a piaci átlagnál jóval magasabb szakmai elvárásoknak kell megfelelni, viszont hosszú távú biztos szakmai karriert, és családias hangulatú cégkultúrát ajánlunk.

Az értékesítő-szaktanácsadó feladatai:
• Logisztikai megoldások értékesítése elsősorban új és meglévő partnereink részére
• A meglévő ügyfelekkel való személyes kapcsolat kiépítése, potenciális ügyfelek felkutatása
• Az ügyfél folyamatainak, igényeinek alapos megismerése, koncepcióalkotás
• Ajánlatok készítése, prezentálása, ajánlati állomány kezelése, szerződéskötés

Elvárásaink Önnel szemben:
• Felsőfokú végzettség (műszaki, logisztikai, gazdasági terület)
• Műszaki fogékonyság
• Folyamatszemlélet, lényeglátás, gazdasági érvrendszerek ismerete
• Beszerzési csatornák ismerete, meglévő kapcsolatrendszer KKV illetve multinacionális területen
• Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
• Min. 5 éves szakmai tapasztalat
• Mobilitás
• Csapatjátékos, pozitív attitűd
• B kategóriás vezetői engedély

Amit nyújtunk Önnek:
• Versenyképezés alapbér + jutalék
• Béren kívüli juttatások
• Céges autó, laptop, telefon
• Hosszú távú karrier
• Szállítói és belső képzések
• Családias cégkultúra

Munkavégzés helye:
• Kelet Magyarország

Jelentkezésüket szakmai önéletrajzzal az alábbi e-mail címre várom Értékesítő-szaktanácsadó megjelöléssel:
hr@salesjob.hu

Információk a kiválasztási folyamatról

A kiválasztás befejezésének tervezett időpontja

2016.12.31. (még 28 nap van hátra)

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Jogosítvány

B

Szakmai tapasztalat években

5

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Salesjob.hu Kft. értékesítési és marketing szakemberek kiválasztására és felkutatására specializálódott.
Csapatunk HR-ben és értékesítésben jártas szakemberekből áll.
Átfogó humánerőforrás szolgáltatást nyújtunk.

Az alkalmazottak száma

5-9 alkalmazott

A cég címe

Révay utca 10.
1065 Budapest

Kapcsolat

Elküldöm az önéletrajzomat