PLC programátor pre zahraničie

S-Automation, s. r. o.

Stuttgart, Frankfurt, Mnichov, Bratislava, Nove Mesto nad Váhom, Nemecko, Zahraničie - ostatné
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou s ohľadom na dosiahnutú prax

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Programovanie riadiacich systémov PLC a uvádzanie automatizovaných liniek do prevádzky (hlavne Beckhoff TwinCAT3, príp Siemens - Simatic Step 7, Allen Bradley – RSLogix 5000 alebo iné) a ich vizualizácia (InTouch).

Ponúkame možnosť oboznámiť sa so špičkovými technológiami, perspektívne zamestnanie v mladom, dynamickom kolektíve, možnosť cestovania, nadštandardné ohodnotenie zodpovedajúce podmienkam v nadnárodných spoločnostiach, ktorého cieľom je zabezpečiť maximálny životný komfort zamestnanca a jeho progresívny rast v závislosti od dosiahnutých výsledkov

Spoločnosť zaoberajúca sa vývojom jednoúčelových priemyselných zariadení v oblasti pokročilej automatizácie výroby a ich následným uvádzaním do prevádzky. Mame dlhodobé skúsenosti v oblasti robotiky, riadiacich systémov PLC, laserových technológií, ultrazvukového zvárania a pod. Svoje pôsobenie rozširujeme v oblasti programovania riadiacich systémov PLC a programovaním priemyselných robotov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.1.2017 (még 35 nap van hátra)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - expert

Počítačové znalosti - programátor

SIMATIC STEP 7 - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

VŠ Elektrotechnická, Informatika, Automatizácia. Skúsenosti z automatizácie a programovaním riadiacich systémov PLC. Schopnosť orientácie v elektrotechnickej dokumentácii, praktické skúsenosti v oblasti elektrotechniky. Zodpovedný prístup k práci, samostatnosť, odolnosť voči stresu, flexibilita, ochota cestovať. Prax v podobnej sfére výhodou.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Ondrejovova 15
821 03 Bratislava
www.sautomation.eu

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2075396   Megjelentetés dátuma: 2016.11.28.