Könnyű fizikai munka (Ref.sz.: 124440161012)

Robotica Business Force Kft.

A munkavégzés helye
Kunsziget, Győr-Moson-Sopron megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

- Sorjázás, csiszolási feladatok elvégzése
- Elkészült termékek válogatása, tisztítása, csomagolása
- Késztermékek minőségi ellenőrzése
- Dokumentációk naprakész vezetése

Egyéb béren kívüli juttatások

• Szállás biztosítása
• Bejárás céges járatokkal
• Hazautazás támogatása
• br. 700 ft/óra az első 3 hónapban + műszakpótlék; 3 hónap után 750ft/óra+számos bónusz+ 13 800 ft cafetéria

Információk a kiválasztási folyamatról

Könnyű fizikai munka - Kunsziget - operátori és gépkezelő
A Robotica Business Force Kft. kunszigeti partnercége számára keres új munkatársakat.
Országosan várjuk a jelentkezőket! Szállást biztosítunk.

Munkavégzés helye:
- Kunsziget (Győr–Moson–Sopron)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát „124-440-99” jeligével az allas440@robotica.hu e-mail címen vagy a 0670/ 775-5016.

FB oldalunk:

Megbízó

Vegyipar, gyógyszeripari termékek gyártása

Gumialkatrészek gyártása, fröccsöntés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Szakmai tapasztalat években

1

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

• Megbízható, precíz munkavégzés
• Terhelhetőség
• Monotóniatűrés
• Gyári tapasztalat

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A közel 80 éves munkáltató tapasztalatokkal rendelkező Tisza Cipő Group tagjaként, a Robotica Business Force kft. HR szolgáltatások széles kínálatát ajánlja az álláskeresők és a munkaadók figyelmébe.

A cég címe

Angyal utca 1-3
1094 Budapest