Gyártósori összeszerelő munkalehetőség és tájékoztató 103419161010 (Ref.sz.: 103419161004)

Robotica Business Force Kft.

A munkavégzés helye
Gyöngyös, Heves megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

- Termékek összeszerelése
- Elkészült termékek minőségi ellenőrzése, tesztelése, csomagolása

Egyéb béren kívüli juttatások

- cafeteria (8000 HUF)

Információk a kiválasztási folyamatról

Gyártósori operátor munkalehetőség!
A Robotica BF. Kft partnere számára keres új munkavállalókat gyártósori összeszerelő munkakörbe!
Munkavégzés helye: Gyöngyös

TÁJÉKOZTATÓ:

2016. OKTÓBER 10. hétfő

09:30

GYÖNGYÖS, BARÁTOK TERE 3.
Művelődési Központ

Elvárások:
- 8 általános
- Jó fizikum, terhelhetőség, megbízhatóság, precizitás
- Gyári munkakörben szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk:
- stabil hátterű, biztos munkahely
• Biztos fizetés br. 750/óra + 8000 Cafeteria
• Igényes, jó munkakörnyezet
• 3 műszakos munkarend
• Céges járat vagy szállás biztosított

Jelentkezés önéletrajzzal: az allas419@robotica.hu e-mail címen vagy a +36-20-628-4110-es telefonszámon.
Kérjük, a gyorsabb ügyintézés érdekében levelében tüntesse fel, hogy melyik oldalon találkozott hirdetésünkkel.
FB oldalunk: https://www.facebook.com/Roboticakft

Kérjük a gyorsabb ügyintézés érdekében, levelében tüntesse fel, hogy a Workania oldalon találkozott hirdetésünkkel.

Információk:

VÁRJUK A TÁJÉKOZTATÓN:

09:30

Megbízó

Gépjárműipar, járműgyártás

Gyártás, termelés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

• Minimum 8 általános iskolai végzettség
• Jó fizikum, terhelhetőség, megbízhatóság, precizitás
• Gyári munkakörben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A közel 80 éves munkáltató tapasztalatokkal rendelkező Tisza Cipő Group tagjaként, a Robotica Business Force kft. HR szolgáltatások széles kínálatát ajánlja az álláskeresők és a munkaadók figyelmébe.

A cég címe

Angyal utca 1-3
1094 Budapest