Robotüzemeltető

REHAU-Automotive Kft.

A munkavégzés helye
Tibormajori út 2-12., Győr
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatok:

A lakkozókabinban a minőségi követelményeknek megfelelő gyártás ellenőrzése

Minimális szerelési idővel járó optimális felszerelési és beállítási folyamatok szervezése és kivitelezése

A technikán alapuló (különösen a szerszám- és gépfüggő) zavarok és kiesési idők megelőző intézkedései, karbantartások

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Képzési szak

Lakkozó berendezések/robotok ismerete előny

Készségek és személyes tulajdonságok

PLC alapok előny
Független, önálló munkavégzés, magabiztosság
Csapatmunkára való készség
Német nyelv ismerete előny

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A polimer alapú megoldások prémium-márkájaként a REHAU nemzetközi piacvezető szerepet tölt be az építőipar, az autóipar és az ipar területén. Rendszereinkkel nap mint nap, a legkülönbözőbb helyzetekben találkozhat. Termékeink jelenléte legtöbbször annyira természetes, hogy Ön észre sem veszi, hasznosságuk azonban mindig érezhető.  Világszerte 180 telephelyen több mint 18.000 munkatárs innovációs ereje és kompetenciája gondoskodik független családi vállalkozásunk folyamatos növekedéséről.

A cég címe

Tibormajori út 2-12.
9027 Győr