Specialista logistiky & SAP Key User

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha - západ
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost nyní naším prostřednictvím hledá šikovnou posilu do svého týmu na nově vytvořenou pozici MPS&SIOP Analyst.

Náplň práce:
  • SIOP - dlouhodobé plánování, sledování cílů
  • operativní logistika v rámci firmy (tok materiálu, plánování výroby, komunikace směrem k zákazníkům)
  • krátkodobé plánování
  • komunikace napříč firmou

Požadavky:
  • min. 2 roky zkušenost jako plánovač logistiky v automotive
  • zkušenost se SAP, dobrá znalost Excel
  • analytické myšlení
  • komunikativní znalost AJ

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Naším klientem je mezinárodní automotive společnost, která má moderní výrobní závod ve středočeském kraji - Praha-západ. Zákazníky společnosti jsou především závody patřící do obchodní skupiny Termální systémy, které montují výparníky jako součásti klimatizačních jednotek a ty se následně dodávají společnostem jako jsou ŠKODA, AUDI, VW, BMW, NISSAN, OPEL, RENAULT, TPCA, MAZDA, MERCEDES BENZ a mnoho dalších.

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - uživatel

SAP - pokročilý

Řidičský průkaz

B

Randstad is the second largest HR services provider in the world and has number 1 position in many countries. Our 28,000 employees work in 4,587 branches and inhouse locations to employ almost 567 700 people on daily basis.

Company’s services range from regular temporary staffing and permanent placing, to Inhouse services, search & selection, and HR solutions.

We are driven by our core values ‘to know, to serve, to trust’. We need to understand the present and future needs of our clients and candidates. The better we know our clients and candidates, the better we can match their needs and exceed their expectations.

Hlavní oblast působení společnosti

Zprostředkování práce a personální poradenství

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců

Adresa společnosti

Randstad s.r.o.
Jungmannova 15
110 00 Praha 1
Česká republika

www.randstad.cz

Najděte si svou pobočku