Elektromos technikus

Női higéniai termékeket gyártó Amerikai multinacionális cég saját állományába keresünk Elektromos technikus pozícióba munkatársakat.

Feladatok

Gyártósori elektromos rendszerek és alkatrészek tervszerű megelőző karbantartása,
Gyártás során felmerülő elektromos hibák diagnosztizálása, javítása és dokumentálása,
PLC vezérlőkkel kapcsolatos problémák elhárítása,
A termelési adatok nyomon követése, minőség-ellenőrzés,
Folyamatok optimalizálása, veszteségcsökkentés.

Elvárások

Minimum középfokú végzettség (elektronikai, irányítástechnikai területen)
PLC alapismeretek,
Folyamatos, több műszakos munkarendben való munkavégzés,
Számítógép felhasználó szintű ismerete (Office programok).

Előny:
Villanyszerelői végzettség.

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Amit kínálunk

Versenyképes bérezés + egyéb juttatások (Cafeteria, 13. havi fizetés),
Ingyenes dolgozói járat,
Kedvezményes vásárlás a cég által gyártott termékekből,
Tréning lehetőségek,
Hosszútávú munkalehetőség,
Modern és inspiráló munkakörnyezet, az iparág legkorszerűbb technológiája

Munkavégzés helye

Csömör, Mór

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Pincze Pálma
palma.pincze@randstad.hu
+36 30 542 3673
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.