Logisztikai ügyintéző (targoncás jogosítvánnyal)

Nemzetközi logisztikai partnerünk 9.kerületi raktári egységébe keresünk Logisztikai ügyintéző munkatársat:

Feladatok

- A raktárban jelenlévő partnerek ügyfeleinek és mérnökeinek kiszolgálása, információval történő ellátása, munkájuk segítése
- Alkatrészek kiadása és bevételezése a raktárból ill. a raktárba, a visszaküldött alkatrészek/hibás alkatrészek visszavételezése és az ehhez kapcsolódó adminisztráció elvégzése
- Szükség szerinti raktárrendezés az optimális helykihasználás figyelembevételével,
- Javításra visszakért alkatrészek kezelése, visszaküldése, a szükséges dokumentumok elkészítése,
- Esetenként külföldre történő szállítás megszervezése
- Folyamatos készletellenőrzés végzése, valamint évente 3 alkalommal teljes készletre vonatkozó leltár végzése és rögzítése
- Normál irodai munkaidőn kívül felmerülő vevői igények kiszolgálása, készenlét heti váltásban

Elvárások

- középfokú végzettség
- felhasználói szintű számítógépes tapasztalat, részben irodai munkavégzésre hajlandóság
- gyalogkíséretű targoncára jogosítvány (3312 géptípus) elvárás (munkaidő kisebb hányadában, de napi szinten gyalogkíséretű targonca segítségével áruösszekészítés a munkavégzés része)
- irodai munkarend H-P 8:00-16:30, készenlétes heteken H-P 9:30-18:00, és 3 hetente készenlétes hét 25% készenléti díj
- előny a bármiféle logisztikai OKJ-s végzettség vagy tapasztalat és minél nagyobb affinitás a számítógépes munkához

Amit kínálunk

- hosszú távú munkalehetőség egy fejlődő vállalatnál
- családias hangulat
- versenyképes bérezés + 7. hónaptól magasabb alapbér és béren kívüli juttatások
- munkába járás támogatása
- azonnali kezdési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Pálma Pálma
30- 542- 8673
palma.pincze@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.