Kommunikációs specialista - Határozott idejű szerződés (1 év)

Folyékonyan beszélsz németül és angolul is?
Gyorsan tanulsz és szeretsz önállóan dolgozni felelősségteljes projekteken?
Már van legalább 4-5 év tapasztalatod kommunikációs területen, de fejlődésre és új kihívásokra vágysz?

Amennyiben a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, jelentkezz, hogy Te lehess a világ egyik vezető technológiai vállalatának az új kommunikációs specialistája!

Feladatok

- Külső és belső kommunikációs stratégia kialakításában való részvétel
- Sajtókapcsolatok, média monitoring
- A vállalati internet és intranet oldal kezelése
- Üzleti kommunikáció támogatása
- Corporate identity felett való őrködés
- Kapcsolattartás a PR ügynökséggel
- Kapcsolattartás a belső ügyfelekkel
- Kapcsolattartás az anyavállalat kommunikációs felelőseivel
- Social media tevékenység koordinálása
- Sajtóesemények szervezése
- Sajtóanyagok, háttéranyagok, intranet cikkek, hírlevelek írása
- Egyéb adminisztrációs tevékenységek

Elvárások

- Legalább 4-5 év tapasztalat B2B kommunikációban
- Felsőfokú német és angol nyelvtudás
- Projektek önálló menedzselése
- Stratégiai és üzleti gondolkodásmód
- Ügyfél-orientáltság, csapatjátékos
- Stressztűrő képesség, terhelhetőség
- Érdeklődés a technológiai témák iránt
- Magabiztos digitális kommunikációs tudás
- Élő sajtókapcsolatok

Amit kínálunk

- Versenyképes juttatási csomag
- Munka - magánélet egyensúlya
- Motiváló, fiatalos munkakörnyezet
- Szakmai kihívások, összetett projektek

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Zita Töreky
zita.toreky@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.