Követeléskezelő munkatárs

Nemzetközi logisztikai partnercégünk részére keresünk 1/2 éves, határozott időszakra Követeléskezelő munkatársat a 9.kerületbe!

Feladatok

-Ügyfelek számláinak nyomon követése
-Ügyfelek befizetéseinek könyvelése
-Folyószámla egyenlegek készítése és küldése az ügyfelek részére
-Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel (telefonon és emailben)
-Ügyfelek reklamációjának kezelése
-Közreműködés pénzügyi riportok elkészítésében

Elvárások

-2-3 éves releváns tapasztalat
-Csapatmunkára való képesség
-Stressztűrő képesség
-Angol nyelvtudás
--Határozott idejű szerződés (Fél év!)

Amit kínálunk

-Versenyképes juttatási csomag
-Fiatalos csapat
-Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest, IX. kerület

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Erdődi Anna
anna.erdodi@randstad.hu
0630/6289964
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.