Senior Citrix Üzemeltető Mérnök

Partnerünk a magyarországi informatikai piac egyik legmeghatározóbb szereplője. Ha érdekel az IT szolgáltatási terület, szeretnél infrastruktúra üzemeltetéssel, támogatással foglalkozni, lelkes vagy és szakmai kihívásokra kész, akkor jelentkezz Senior Citrix üzemeltető mérnöknek.

Feladatok

• nemzetközi, nagyvállalati rendszerek üzemeltetése, támogatása a partnerünk ügyfeleinél
• részvétel az incidens-, probléma- és változáskezelési folyamatokban

Elvárások

• minimum 3-5 év, Citrix rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
• Citrix XenApp 7, XenDesktop 7, Netscaler technológiák ismerete
• aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás
• jó problémamegoldó készség

Előny:
• nagyvállalati környezetek mentési rendszereinek ismerete
• storage üzemeltetés, valamint tűzfal ismeret

Amit kínálunk

• kötött vagy rugalmas munkaidő
• folyamatos szakmai támogatás és képzési lehetőségek
• ingyenes nyelvtanfolyamokon való részvétel
• fejlődési- és karrierlehetőség
• jó hangulatú, összetartó, dinamikus csapatban való munkavégzés
• versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Alex Gyenis
alex.gyenis@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.