Junior Financial Analyst

Logisztikával foglalkozó multinacionális partnercégünk Business központjába keresünk Junior Financial Analyst munkatársat.

Feladatok

Együttműködik a cég pénzügyi csapatával, és a cég partnereivel az EMEA régióban,
Adatok, számlák rögzítése, feldolgozása,
Tranzakciós adatok összegyűjtése, és átalakítása
Felmerülő hibák kiszűrése, és ellenőrzése,
Jóváhagyás előtti számlák egyeztetése a partnerekkel.

Elvárások

Felsőfokú gazdasági végzettség,
Aktív angol nyelvtudás,
Ms Office felhasználószintű ismerete,
Kiváló kommunikációs készség,
Analitikus gondolkozásmód,
Jó csapatjátékos,
Ügyfélközpontúság,
Proaktivitás és rugalmasság,
Főként PÁLYAKEZDŐK jelentkezését várjuk!

Amit kínálunk

Versenyképes kompenzációs csomag, + céges laptop,
Fiatalos, lendületes csapat,
Hosszú távú lehetőség, és fejlődési lehetőség cégen belül,
Nemzetközi atmoszféra, külföldi partnerek,
Külföldi tréning lehetőségek,
Excel, SQL és Oracle programokban tapasztalatszerzés,
Modern irodai környezet,
Chill out sarok, ahol playstationnel is játszhatsz!

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Pincze Pálma
palma.pincze@randtad.hu
+36 30 542 8673
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.