Biztosítási Szakértő

Rendelkezel biztosítási OKJs vizsgával, esetleg hatósági vizsgával is?

Szeretnél biztosítás területén kiemelkedő szaktudást szerezni?

Ha igen, JELENTKEZZ MOST!

Partnerünk elsődleges célja, hogy új és használt gépjárművekre közvetítésükkel kedvező kondíciójú casco- és kötelező gépjármű-felelősségbiztosítási szerződések jöjjenek létre, valamint kiszolgálják a márkakereskedések egyéb biztosításszakmai igényeit.

Feladatok

- Egyedi és flotta gépjármű-biztosítások feldolgozása a KGFB és Casco jogszabályok alapján
- Statisztikák, kimutatások készítése
- Kapcsolattartás az Ügyfelekkel, Partnerekkel
- Adatbázisok magas szintű kezelése: építése, elemzése

Elvárások

- Gépjármű-biztosítási területen szerzett szakmai tapasztalat
- Biztosításhoz kapcsolódó jogszabályok ismerete
- Biztosításszakmai képesítés
- Magabiztos Excel tudás (függvények, nagy adatállományok egyeztetése, elemzése)
- Biztosítónál vagy biztosításközvetítő cégnél szerzett gyakornoki tapasztalat vagy elméleti tudás
- Önálló munkavégzés, problémamegoldó képesség
- Precizitás, terhelhetőség, csapatmunka
- Együttműködési és kommunikációs készség

Előnyt jelent:
- Felsőfokú végzettség
- Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk

- Kiemelkedő referencia a szakmában, értékes tapasztalatra tehetsz szert biztosítási területen
- Stabil és jó nevű cégnél dolgozhatsz
- Előrelépési és fejlődési lehetőség, szakmai tréningeken vehetsz részt
- Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye

Budapest, XIII. kerület

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Eszter Bognár
+36 30 193 22 26
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.