Biztosítási Ügyintéző

Rendelkezel biztosítás szakmai tudással vagy szakmai gyakorlattal?
Szeretnél közel a kontrollinkhoz dolgozni és a biztosítás területén kiemelkedő szaktudást szerezni?
Mindemellett középfokú angol vagy német nyelvtudásod van?

Ha igen, JELENTKEZZ MOST

Parnerünk régi múltra visszatekintő presztízs cég keresi új munkatársát dinamikus csapatába.

Feladatok

- Egyedi és flotta gépjármű-biztosítások feldolgozása a KGFB és Casco jogszabályok alapján
- Kapcsolattartás az Ügyfelekkel, Partnerekkel
- Adatbázisok magas szintű kezelése: építése, elemzése

Elvárások

- Gépjármű-biztosítási területen szerzett szakmai tapasztalat
- Biztosításhoz kapcsolódó jogszabályok ismerete
- Magabiztos Excel tudás
- Biztosítónál vagy biztosításközvetítő cégnél szerzett gyakornoki tapasztalat vagy elméleti tudás
- Önálló munkavégzés, problémamegoldó képesség
- Precizitás, terhelhetőség, csapatmunka
- Együttműködési és kommunikációs készség

Előnyt jelent:
- Felsőfokú gazdasági, pénzügyi, statisztikusi végzettség
- Középfókú angol nyelvtudás

Amit kínálunk

- Kiemelkedő referencia a szakmában, értékes tapasztalatra tehetsz szert biztosítási területen
- Stabil és jó nevű cégnél dolgozhatsz
- Előrelépési és fejlődési lehetőség, szakmai tréningeken vehetsz részt
- Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye

Budapest, XIII. kerület

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Márta Krivai
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.