Karbantartási koordinátor

Világszerte 29 országban tevékenykedő német tulajdonú autóipari beszállító partnerünk csapatába keresünk KARBANTARTÁSI KOORDINÁTOR pozícióba új kollégát Székesfehérvárra.

Feladatok

• Géptelepítési projektben való aktív részvétel
• Épületgépészeti kivitelezések koordinálása
• Üzemzavar elhárítás és dokumentálás
• Tervezett karbantartások ütemezése, alvállalkozók kiválasztása, kapcsolattartás
• A projektekhez szükséges erőforrások, alkatrészek, gépek beszerzése
• Új termelőberendezések telepítése, összehangolása, optimális működésének biztosítása
• Munkavédelmi előírások betartása, betartatása
• Rendszeres beszámolási kötelezettség a termelés-karbantartás vezető felé

Elvárások

• Legalább középfokú végzettség
• CNC megmunkálógépek telepítésében szerzett reveláns szakmai tapasztalat
• Projektvezetési, kivitelezési tapasztalat
• Rendszerszemlélet
• Határozottság, önálló precíz munkavégzés
• Kommunikációs szintű angolnyelv használat

Előnyt jelent:
• Gépészmérnöki, villamosmérnöki vagy épületgépészeti végzettség
• Épület karbantartási stratégiák, rendszerek ismerete
• Német vagy angol nyelvismeret

Amit kínálunk

• Versenyképes fizetés és juttatások
• Stabil hátterű nemzetközi vállalat
• Felelősségteljes munkakör

Munkavégzés helye

Székesfehérvár

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Izsák Viktor
viktor.izsak@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.